13-ий тур Прем'єр-ліги: он-лайн

30.06.2019 15:38

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків тринадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – ФК «Миколаїв» 1:2
Юнаки: 1:4.

Господарі активніше розпочали поєдинок. Наразі вони більш настирливі в атаці, ніж миколаївці.

Після флангової подачі Володимира Вербного гостро головою пробив Артур Теміров – голкіпер "Миколаєва" Мар'ян Бурмас на місці.

"Фенікс" Віталій Патуляк із лінії карного майданчика пробив поруч зі стійкою.

На 44 хв. Ігор Балух удало зіграв на добиванні, забивши свій 11-ий гол у сезоні 0:1.

Але вже за мить підмонастирці зрівняли рахунок: Віталій Патуляк зі штрафної площі замкнув передачу партнера з правого флангу 1:1.

У перерві матчу відбулося нагородження переможця і призерів міжнародного турніру з футболу серед дітей 2008-2009-го років народження "Bibrka Cup Junior".

На 10-ій хвилині другої половини зустрічі Ігор Балух оформив дубль 1:2. Таким чином він уже разом із нападником "Демні" Юрієм Голубкою очолює гонитву бомбардирів Прем'єр-ліги Львівщини-2019 – на їх рахунку по 12 забитих м'ячів.

Загалом "фенікси" активніше провели другий тайм, проте не отримали з цього дивідендів.

У підсумку  перемога "Миколаєва" з рахунком 2:1.

«Гірник» (Новояворівськ) – «Локомотив» (Рава-Руська) 3:0
Юнаки: 5:1.
7 хв. гравець "Гірника" – Артур Яната зі штрафного пробив вище воріт.

На 26 хв. "гірник" Олег Павлів вистрелив із-за меж штрафної площі, але повз ворота.

35 хв. капітан "Гірника" Богдан Карковський, виконуючи пенальті, розвів голкіпера і м'яч по різних кутах. 1:0 – колектив із Новояворівська вийшов уперед.

На заключних хвилинах першого тайму голкіпер "Гірника" Віталій Мудрак перевів кулястого на кутовий після удару суперника зі штрафного.

66 хв Олег Коцовський шикарним ударом із 30-ти метрів зняв павутинку з дальньої "дев'ятки" воріт "залізничників" 2:0.

82 хв – футболісти "Локомотива" заробили пенальті, однак Олег Білий не зміг переграти з 11-ти метрів голкіпера "Гірника" Віталія Мудрака.

У компенсований до другого тайму час дебютант "Гірника" Віталій Кіндрат реалізував вихід один в один із голкіпером, поставивши масну крапку 3:0.

Отож, "гірники" подарували своєму президенту Віталію Копині, котрий сьогодні святкує свій День народження, 4-ту поспіль в обласному чемпіонаті! Завдяки такому результату підопічні Дмитра Кондри завершили перше коло Прем'єр-ліги-2019 на 5-ій сходинці турнірної таблиці.

ЛСК «Погонь» (Львів) – ФК «Самбір» 3:1
Юнаки: 2:1.

У стартові хвилини зустрічі на стадіоні "Гарт" у Львові рівна гра, обмаль небезпечних моментів.

Загалом після півгодини гри без гостроти на футбольному полі. Перший тайм завершився без забитих м'ячів.

На старті другого тайму господарі двічі розписалися у воротах "Самбора": влучними ударами відзначилися Роман Бойко і Владислав Бицко 2:0.

Юрій Сень результативно завершив стрімку комбінацію львів'ян правим флангом 3:0.

Тренер-гравець ФК "Самбір" Андрій Габ'ян додав ложку меду в бочку дьогтю, забивши гол після помилки воротаря 3:1.

Лунає фінальний свисток.

Матчі звітного туру ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі)  МФК «Галичина» (Дрогобич) та СКК «Демня»  «Юність» (Гійче) відбулися відповідно 26-го та 28-го червня.