Олександр ШЕВЧЕНКО: «Запрошую підтримати зірок футболу»

09.07.2019 13:23

У розмові з інформаційним центром ФФЛ Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко розповів про заходи з нагоди відзначення 125-річчя українського і львівського футболу.

– Олександре Яковичу, незабаром відбудеться грандіозне святкуванння 125-річчя українського і львівського футболу. Федерація футболу Львівської області активно готується до цього свята. Вже найближчої неділі вболівальники зможуть побачити на «Арені Львів» товариський поєдинок між футбольними зірками. Чого чекати від цього матчу?

– Я запрошую всіх львів'ян і гостей нашого міста в неділю, 14-го липня, о 17:00 на «Арену Львів» підтримати ветеранів національної збірної України і львівських «Карпат». Вхід вільний. У рамках звітної зустрічі буде нагороджено людей, які зробили вагомий внесок у розвиток львівського футболу. Перед цим о 15:00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника українському і львівському футболу у Стрийському парку. Всі можуть долучитися до цих заходів.

– Ви особисто кого найбільше хочете побачити в грі на «Арені Львів»?

– Моїм завданням було запросити до Львова футбольних зірок. Обіцяли приїхати володар Золотої бутси Олег Протасов, володар Золотого м'яча Ігор Бєланов і ще чимало відомих ветеранів київського «Динамо» та львівських «Карпат». На футбольному полі будуть представлені різні покоління. Цього року виповнюється 50 років із моменту, як «карпатівці» завоювали Кубок СРСР. Це вперше в історії команда з Першої ліги виграла такий трофей. Тому ми запросили на стадіон ветеранів «Карпат». Будемо нагороджувати їх і дякувати їм за це.