Доля дорослого мостиського футболу. ВІДЕО

09.07.2019 17:55

Про інцидент у поєдинку 11-го туру Прем'єр-ліги Львівської області між «Феніксом-Стефано» та ФК «Мостиська» знає вже вся Україна.

Мостиській команді дорого обійшовся вчинок її президента і тренера-гравця Андрія Шагали, котрий ударив арбітра матчу. За таке свавілля Контрольно-дисциплінарний комітет ФФЛ зняли і позбавили ФК «Мостиська» права виступати в обласних змаганнях.

Персональні санкції застосовано і щодо Андрія Шагали та Максима Козирєва, котрі вчинили неправомірні дії. Розглянувши клопотання Мостиської райдержадміністрації, Мостиської районної та міської рад, Апеляційний комітет Федерації футболу Львівської області зменшив термін дискваліфікації ФК «Мостиська». Однак мостиська команда має шанс повернутися в обласний чемпіонат.

Журналісти щотижневої інформаційно-аналітичної телевізійної програми «Реальний футбол» підготували детальний відеосюжет про подальшу долю ФК «Мостиська», дізнавшись думки керівника Будинку футболу Львівщини Олександра Шевченка, представників Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів ФФЛ, місцевої влади та основних винуватців інциденту.