Чотири новачки «Львова»

15.07.2019 13:53

«Синьо-золоті леви» підписали контракти з Ярославом Богуновим, Миколою Квасним, Антоном Братковим і Русланом Зубковим.

25-річний Ярослав Богунов виступав за «Львів» під 93-ім номером. Він – справжній універсал, спрямований на ворота суперників, рівноцінно сильно діє на обох флангах, може також зіграти на позиціях нападника та відтягнутого форварда. Його зріст/вага – 169 см/66 кг.


Свої найкращі якості уродженець Луганська до цієї миті демонстрував у чемпіонаті Білорусі. З 2013-го по 2018-ий Богунов виступав у місцевих клубах Вищої ліги – «Белшині» (Бобруйськ)  та «Крумкачи» (Мінськ). У 77 матчах у складах цих клубів він відзначився 13 забитими м’ячами та 12 результативними передачами.


Контракт 24-річного флангового захисника, уродженця Долини Івано-Франківської області Миколи Квасного зі «синьо-золотими левами» розрахований терміном на два роки. У львівському футбольному клубі він гратиме під №99. Його зріст/вага – 180 см/71 кг. Раніше захищав кольори полтавської «Ворскли», ФК «Суми» та івано-франківського «Прикарпаття».

Угода із 26-річним уродженцем Кропивницького, центрального захисником Русланом Зубковим підписана за схемою «1+1», а договір із його партнером за амплуа 27-річним уродженцем Одеси Антоном Братковим діятиме до кінця сезону 2019/2020. Зубков виступатиме за «синьо-золотих левів» під 24-им номером, а Братков – під 22-им.


Зріст/вага Браткова, котрий є вихованцем київського «Динамо», виступав за «Динамо-2» (Київ), «Десну» (Чернігів), «Зірку» (Кропивницький) та «Маккабі» (Петах-Тіква, Ізраїль), – 186 см/78 кг. За плечима Антона чималий досвід виступів за національні збірні команди України всіх юнацьких категорій (65 ігор та 2 голи). Окрім цього, він узяв участь у 10-ти поєдинках молодіжної збірної України.


Зріст/вага Зубкова – 189 см/79 кг. Руслан – вихованець одеського «Чорноморця». У 2016-му році він став чемпіоном Першої ліги України у складі кропивницької «Зірки». Має досвід виступів у вищих дивізіонах чемпіонатів України, Азербайджану та Білорусі. Грав за «Титан» (Арм’янськ), «Дністер» (Овідіополь), «Одеса» (Одеса), «Туран» (Азербайджан), «Араз-Нахчіван» (Азербайджан), «Іллічівець» (Маріуполь), «Реал Фарма» (Одеса), «Зірка» (Кропивницький), «Німан» (Білорусь).