Дмитро КОНДРА: «Хочемо фінішувати в першій шістці»

17.07.2019 12:13

Продовжуємо підбивати підсумки першого кола чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини. Цього разу інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поспілкувався з головним тренером новояворівського «Гірника» Дмитром Кондрою.

– Звісно, ми задоволені виступом нашої команди в першій половині обласного чемпіонату. Ми невдало стартували, поступившись ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) та зігравши внічию з дрогобицькою «Галичиною». Після цього серйозно порозмовляли з хлопцями, керівництво клубу дало нам прочухана, і футболісти віднайшли свою гру. Давно вже новояворівський «Гірник» не був вище середини турнірної таблиці. Перед нами поставлено завдання фінішувати в першій шістці. У першому колі ми його виконали.

Всі наші гравці відповідально підходять до кожного матчу. Однозначно, наша позиція в чемпіонаті – це результат бійцівського характеру. В нас хороший колектив. Перед стартом сезону нас підсилили досвідчені Остап Пульків та Олег Павлів. Насамперед нам важливо зберегти теперішній склад команди. Потрібен голкіпер, адже в середині першого кола в нас залишився лише один воротар Віталій Мудрик, який, дякувати Богу, уникнув травм.

Також треба підсилювати захисну лінію. У другій половині змагань багато залежатиме від того, чи зможемо зберегти кістяк команди. Сподіваюся, ми добре підготуємося, і хлопці з тим же запалом продовжать виконувати поставлене завдання, – зазначив Дмитро Кондра.