Віталій ЛОБАСЮК: «У нас воротар може зіграти в полі»

18.07.2019 15:23

Продовжуємо підбивати підсумки першої половини чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини. Цього разу інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поспілкувався з головним тренером львівського спортового клубу «Погонь» Віталієм Лобасюком.

– У принципі, мене влаштовує позиція нашої команди в турнірній таблиці після першого кола. За змістом гри у трьох матчах ми мали брати очки, але загубили їх у зустрічах із новояворівським «Гірником», «Локомотивом» із Рави-Руської. Також нас підвела реалізація в другому таймі поєдинку з підмонастирським «Феніксом-Стефано». Проте це футбол.

У нашому колективі хороша атмосфера, є конкуренція, нікому не гарантоване місце в складі. Всі наполегливо працюють на тренуваннях, відшліфовують власну спортивну майстерність, стараються показувати найвищий рівень в іграх. Звичайно, без індивідуальних помилок не обходиться, але я задоволений усіма гравцями.

Ми підсилюємося не конкретними виконавцями, а хорошими футболістами, які можуть зіграти на кількох позиціях. Беремо їх і шукаємо їм місце на футбольному полі. В мене навіть, якщо потрібно, воротарі можуть зіграти в полі. 
 
Наш нападник і найкращий бомбардир Тарас Пецків професійно ставиться до своєї справи, тож на нього звернув увагу ФК «Калуш» із Другої ліги України і забрав до себе. Це яскравий приклад того, що якщо ти показуєш високий рівень, тебе можуть запросити професіональні команди. В нас є перспективна молодь, яку ми поступово підтягуємо до дорослого складу. Так, аби вона могла розкритися, потрібні також досвідчені  гравці.

Наше завдання – піднятися якомога вище в турнірній таблиці. У другому колі нам потрібно додати стабільності в грі. Гравці, які є наразі в обоймі «Погоні». дозволяють нам грати на високих швидкостях. Ми обов'язково візьмемо свої залікові бали в чемпіонаті, зазначив Віталій Лобасюк.