Демня здолала Раву-Руську

10.08.2019 19:21

Завдяки дублю Святослава Зубара і голу Андрія Гусара спортивно-культурний клуб «Демня» в першому турі другого кола Прем'єр-ліги Львівщини на власному футбольному полі переміг «Локомотив» із Рави-Руської.

СКК «Демня» – «Локомотив» (Рава-Руська) 3:0
Голи: Зубар (13, пен.; 52); Гусар (75)
«Демня»: Лазарський Назар, Радюк Тарас (Павлюх Іван, 63), Гусак Мирослав, Петрівський Тарас, Дикий Іван (Самолюк Ростислав, 77), Дорошенко Валерій, Багдай Роман (Демків Тарас, 68), Майовецький Руслан-Роман (Лашин Олег, 38), Гірський Степан (Гусар Андрій, 65), Барабаш Віктор (Писько Ярослав, 54), Зубар Святослав (Цень Роман, 70)
«Локомотив»: Коваленко Анатолій, Лаба Володимир, Дещиця Іван, Кураш Олег (Бойко Назарій, 77), Шматолока Андрій (Горечий Юрій, 89), Махинька Олександр (Бобик Ростислав, 59), Лесько Маркіян, Кулай Юрій, Вивроцький Павло, Личак Роман (Краївський Ігор, 72), Поріцький Ігор (Галич Володимир, 79)
Господарі прогнозовано зі стартових хвилин заволоділи перевагою. На 13-ій хвилині матчу Павло Вивроцький порушив правила у власній штрафній площі, за що арбітр призначив пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Святослав Зубар – 1:0.

Ближче до перерви гра дещо вирівнялася. В одному епізоді гравець «Демні» ударом здалеку струсонув поперечину. У першій 45-хвилинці демнянці забили вдруге, однак через положення поза грою взяття воріт не зафіксували.

Друга половина зустрічі пройшла за тотальної переваги колективу з Миколаївського району. На 52-ій хвилині Зубар оформив дубль, замкнувши подачу з флангу від Івана Дикого – 2:0. Це вже 11-ий гол Святослава в цьогорічному сезоні. Масну крапку в ході стрімкої контратаки поставив вихованець «Демні» Андрій Гусар – 3:0.

Поєдинок між юнацькими командами СКК «Демня» та «Локомотив» (Рава-Руська) завершився з рахунком 3:1 на користь демнянців. До слова, у складі юних «залізничників» у цьому поєдинку на футбольне поле вийшли лише 8 гравців...