Друга поспіль мирова «Руху»

10.08.2019 21:19

У 3-му турі чемпіонату Першої ліги України «рухівці» зіграли на виїзді внічию з харківським «Металістом 1925».

«Металіст 1925» (Харків) – «Рух» (Львів) 1:1
Голи: Цвіренко (19) – Кондраков (74, пен.)
«Рух»: Мисак, Заставний, Немчанінов, Копина, Синиця (Мисик, 72), Кондраков, Русин (Банасевич, 88), Дуць, Марушка (Калюжний, 46), Леандро, Брікнер (Мартинюк, 85)
Харків’яни жваво розпочали звітний поєдинок. Це принесло їм плоди на 19-ій хвилині, коли Максим Цвіренко відкрив рахунок, пробивши з меж карного майданчика попри стійку – 1:0. У другому таймі «рухівці» заробили пенальті. Данило Кондраков упевнено реалізував 11-метровий штрафний удар, забивши свій 3-ій гол цього сезону – 1:1. Нагадаємо, з аналогічним результатом завершилося минулими вихідними домашнє протистояння «жовто-чорних» із луцькою «Волинню».

До слова, наприкінці матчу на заміну в колективі зі Львова вийшов 24-річний фланговий півзахисник Максим Банасевич, котрий напередодні поєдинку з «Металістом» підписав із «Рухом» річний контракт. Попереднім його клубом був «Колос» із Ковалівки, в якому у 2019-му році він виступав на правах оренди.

До того Банасевич 3 сезони провів у чернігівській «Десні», з якою двічі завойовував путівку у Прем’єр-лігу. В УПЛ хавбек дебютував у липні 2018-го у грі проти «Маріуполя», в його активі 11 матчів в елітарному дивізіоні України. Свого часу викликався у лави збірних України U-17, U-19 та U-20.

У наступному турі, в суботу, 17-го серпня, «Рух» прийматиме на стадіоні «СКІФ» у Львові івано-франківське «Прикарпаття». Тож уболівальників чекає чергове гаряче західноукраїнське дербі.