Болюча поразка «Львова»

10.08.2019 21:47

У 3-му турі чемпіонату української Прем’єр-ліги «синьо-золоті леви» в компенсований до другого тайму час пропустили вирішальний гол від «Ворскли».

«Ворскла» (Полтава) – ПФК «Львів» 3:2
Голи: Шехіч (2; 27); Васін (90+6, пен.) – Бруно (21); Шина (59)
«Львів»: Бандура, Адам’юк, Борзенко, Братков, Квасний, Приймак, Мартан, Педро, Бруно, Шина (Богунов, 71), Ренан (Алваро, 46; Пернамбуко, 88)
Уже в дебюті зустрічі хорватський легіонер «Ворскли» Едін Шехіч вивів полтавців уперед, відгукнувшись на відскок м’яча після прострілу партнера – 1:0. На 21-ій хвилині голкіпер «Ворскли» невпевнено зіграв на виході і вибив кулястого на Шину. Той віддав пас Бруно Дуарте, котрий відновив рівновагу – 1:1. Невдовзі Шехіч оформив дубль – 2:1.

У другій 45-хвилинці Шина обвідним ударом у дальній кут воріт зробив рахунок на табло 2:2. Здавалося, все йде до бойової мирової, однак на 90+5-ій хвилині матчу арбітр Сергій Бойко вказав на 11-метрову позначку після того, як м’яч торкнувся руки Мартана в карному майданчику «Львова». Денис Васін потужним ударом реалізував пенальті – 3:2.

В наступному турі, в неділю, 18-го серпня, львів’яни прийматимуть на «Арені Львів» донецький «Шахтар». Звітне протистояння розпочнеться о 19:30.