14-ий тур Прем'єр-ліги Львівщини: он-лайн

11.08.2019 15:55

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків чотирнадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – ФК «Самбір» 3:3
Юнаки: 2:0.
Гостро: на 12-ій хвилині підмонастирці влучили в поперечину.

На 33-ій хвилині зустрічі Назар Малецький накрутив суперників, вийшов на оперативний простір і відправив м'яч у ворота – 0:1.

На 57-ій хвилині досвідчений новачок "Самбора" Андрій Дева віддав пас Віталію Теплому, котрий із допомогою рикошету подвоїв перевагу самбірців 0:2.

Невдовзі Юрій Репета влучним ударом скоротив відставання "феніксів" до мінімуму 1:2.

Згодом підмонастирці забили вдруге, проте арбітр не зарахував узяття воріт, зафіксувавши положення поза грою.

На 37-ій хвилині другого тайму капітан "Фенікса-Стефано" Ростислав Михальчук відновив рівновагу й одразу побіг обіймати свого батька Степана Михальчука, котрий є головним тренером підмонастирців і сьогодні святкує свій День народження. Зворушливий момент.

Тож наразі нічия 2:2.

Під час стандарту Назар Малецький виграв верхову боротьбу й оформив дубль 2:3.

За мить Володимир Вербний зробив рахунок 3:3!

Лунає фінальний свисток! У дуелі Підмонастиря і Самбора знову бойова мирова!
«Юність» (Гійче) – ФК «Миколаїв» 2:7
Юнаки: 2:2.
Це щось неймовірне! Вже на 1-ій хвилині матчу миколаївці ведуть 2:0! На 12-ій секунді захисник "Юності" (Гійче) промахнувся повз м'яч, дозволивши Назару Сенишину забити.

А на 52-ій секунді гості в ході стрімкої контратаки подвоїли свою перевагу (гол на рахунку Назара Цюпки).

На 13-ій хвилині Ігор Балух зробив рахунок 0:3.

Невдовзі гійченці оговталися від такого раптового удару й один м'яч відквитали – 1:3 (гол на рахунку Тараса Іваночка).

На 38-ій хвилині матчу Назар Цюпка оформив дубль – 1:4. Перед свистком на перерву дублем відзначився і Назар Сенишин.

1:5 після першого тайму – "Миколаїв" підтверджує свій статус найбільш забивної команди Прем'єр-ліги Львівщини.

Ігор Балух вирішив не відставати від партнерів по команді й теж оформив дубль – 1:6.

2:6 – господарі забили другий гол (забитим м'ячем відзначився Любомир Кравчук).

У компенсований час Ігор Балух оформив хет-трик – 2:7. Таким чином він із 15-ма голами в активі вийшов в одноосібні лідері гонитви бомбардирів.

Свисток арбітра сповіщає про завершення цієї гольової феєрії.
МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:1
Юнаки: 0:0.
Уже зі стартових хвилин гості створюють гостроту біля воріт суперника. Капітан "Юності" Юрій Музика головою скинув на 16 метрів Костянтину Деревльову. Той одразу пробив – голкіпер витягнув м'яч із-під поперечини.

Іван Гаврушко подав у штрафну площу, Костянтин Деревльов прийняв шкіряного на груди і з району 11-метрової позначки пробив у кут воріт – 0:1.

Нападник "Юності" Олег Шептицький вийшов на ударну позицію, але пробив вище воріт.

Згодом він після подачі Омара Набізади в стрибку пробив по воротах – м'яч пройшов у лічених сантиметрах від воріт.

У другій 45-хвилинці м'яч після удару Олега Панасюка влучив у поперечину.

Футболісти з Дрогобича провели швидку атаку, але гравець "Галичини" з дальньої дистанції пробив вище цілі.

Футболіст "Юності" Ярема Каваців після прострілу Панасюка в падінні пробив головою невлучно.

Олег Панасюк пробив у поперечину.

Звучить фінальний свисток. 1:0 – мінімальна перемога "білок"!
«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Львів/Сокіл» (Борщовичі) 2:1
Юнаки: 1:0.
На 11-ій хвилині м'яч після удару головою гравця ФК "Львів/Сокіл" під час кутового влучив у поперечину.

В наступній атаці Богдан Карковський чудовим ударом із 9-ти метрів зняв павутинку з "дев'ятки" воріт суперника – 1:0.

Карковський безперешкодно пробив із лінії штрафної площі – воротар на місці.

"Наварили" захисники команди з Борщович біля власних воріт. Новобранець "Гірника" Юрій Черепущак вибіг на побачення з голкіпером, обіграв його і низом потужно пробив у порожні ворота – 2:0. Дебютний гол Юрія в дебютній грі.

Знову Черепущак вийшов на ударну позицію, але оборонець кинувся під його постріл.

Господарі розривають оборону "соколів". Богдан Фостаковський у ближній дуелі не зміг переграти голкіпера.

Гості грубо зіграли у власній штрафній площі проти Олега Коцовського, за що арбітр призначив пенальті в їхні ворота. Проте Карковський не зміг переграти голкіпера з 11-метрової позначки.

Й одразу в наступній атаці футболісти з Борщович поцілили в стійку!

На заключній хвилині першого тайму футболіст "Гірника" Олег Коцовський обіграв на куті штрафної площі захисника і пробив вище воріт.

Декілька хороших нагод змарнували "гірники" після перерви. В одному епізоді голкіпер парирував удар "гірника" Остапа Пульківа головою.

На 60-ій хвилині суперники знову збили у власній штрафній площі Олега Коцовського – пенальті. Другий 11-метровий штрафний удар у цьому поєдинку не реалізовують господарі! Цього разу Юрій Черепущак пробив повз ворота.

Момент за моментом створюють футболісти з Новояворівська! Гаряче біля воріт ФК "Львів/Сокіл".

І тут спрацювало неписане футбольне правило: "Не забиваєш ти – забивають тобі". Голкіпер "Гірника" Віталій Мудрак під час кутового помилився на виході, і гравець команди з Борщович Назарій Нич зробив рахунок 2:1.

Матч завершено. 2:1 – 5-та поспіль перемога "Гірника" в чемпіонаті!
ЛСК «Погонь» – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 2:1
Юнаки: 4:0.

1:0 – після вкидання з аута футболіст "Погоні" Юрій Сень виграв боротьбу в суперника і відкрив рахунок.

2:0Сень на замасі прибрав опонета і з 16-ти метрів результативно пробив по воротах.

На 28-ій хвилині "енергетик" Олег Галянт із пенальті скоротив відставання гостей у рахунку 2:1.