«Карпати» розійшлися миром із маріупольцями

11.08.2019 21:45

У 3-му турі чемпіонату української Прем’єр-ліги футболісти львівських «Карпат» на власному полі в меншості зіграли внічию з «Маріуполем».

«Карпати» (Львів) – «Маріуполь» 1:1
Голи: Войковіц (29) – Топалов (25)
«Карпати»: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Кльоц, Вербний, Войковіц (Лейоус, 62), Ді Франко, Понде (Карпенко, 63), Гуцуляк
Вилучення: Кльоц (67)
У середині першого тайму гравець «Маріуполя» Дмитро Топалов вийшов на рандеву з голкіпером «Карпат» і відкрив рахунок – 1:0. Однак через декілька хвилин «карпатівці» відновили рівновагу – хорватський новачок «зелено-білих» Фране Войковіц злету пробив у дальній кут воріт після м’якого закидання Олексія Гуцуляка – 1:1.

У другій половині зустрічі львів’яни залишилися в меншості – Дмитро Кльоц отримав друге попередження від арбітра за удар суперника по ногах і дочасно залишив футбольне поле. Більше забитих м’ячів глядачі на трибунах стадіону «Україна» не побачили.

В наступному турі, в неділю, 18-го серпня, «зелено-білі леви» поїдуть у гості до донецького «Олімпіка».