Футбольний лікбез для команд

13.08.2019 20:35

Голова Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області Андрій Шандор провів у лекційному залі спорткомплексу «СКІФ» навчальний семінар для президентів, футболістів, офіційних осіб футбольних клубів усіх ліг Львівщини щодо змін та доповнень правил гри у футбол.

Він детально, цікаво й доступно пояснив усі нововведення, використовуючи відеонарізку матчів, зокрема чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини.

«Щомісяця ми проводимо відповідні навчальні семінари для арбітрів. На основі відео футбольних поєдинків чемпіонату області обговорюємо й аналізуємо як негативні, так і позитивні моменти з метою вдосконалення арбітражу, – зазначив Андрій Арпадович у коментарі інформаційному центру ФФЛ. – Нещодавно до регламенту обласних змагань внесено зміни, відповідно до яких кожна команда зобов’язана прослухати такий семінар. На мою думку, це слушна ідея. Футбол рухається вперед. Методика оцінювання тих чи інших єдиноборств постійно змінюється. Аби бути, скажімо так, у темі, людям, дотичним до обласного футболу, обов’язково необхідно слухати відповідні лекції. Без цього не буде прогресу».

На жаль, перший семінар такого плану відвідали представники лише трьох команд Прем’єр-ліги Львівщини – спортивно-культурного клубу «Демня», ФК «Миколаїв» та ФК «Самбір»… Вони уважно слухали Андрія Шандора і час від часу вступали з ним у дискусію, намагаючись розібратися в певних неоднозначних ігрових моментах. Голова Комітету арбітрів ФФЛ кожного вислухав і відповів на всі запитання. Сподіваємося, інші команди Львівської області теж усвідомлять важливість ознайомлення зі змінами та доповненнями правил гри у футбол.


«Важливо дізнаватися про нововведення в правилах гри у футбол, глибше розуміння яких допоможе футболістам і тренерам краще розуміти дії і рішення арбітрів. Особисто для себе я сьогодні почерпнув чимало цікавої, нової пізнавальної інформації. Зокрема, щодо гри рукою, призначення пенальті. Думаю, такі лекції підуть лише на покращення якості обласного футболу», – зазначив гравець СКК «Демня» Олег Шандра, котрий побував на цьому семінарі.