Перша поразка «рухівців»

23.08.2019 20:06

У п'ятому турі чемпіонату Першої ліги України футболісти львівського «Руху» мінімально поступилися на виїзді волочиському «Агробізнесу», який тренує старший син легендарного Мирона Маркевича Остап.

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Рух» (Львів) 1:0
Гол: Черненко (79)
«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Немчанінов, Леандру, Калюжний (Ернест, 82), Мартинюк (Копина, 46), Брікнер, Русин (Бойчук, 70), Синиця (Банасевич, 56), Кондраков (Климчук, 62)
У першій половині зустрічі було небагато гострих моментів. Гра помітно пожвавішала після перерви. Більш активні господарі результативно використали один із моментів: на 79-ій хвилині Руслан Черненко вдало зіграв на добиванні, записавши на свій рахунок єдиний і переможний гол. Тож у підсумку 0:1 – перша поразка «Руху» цього сезону.

У вівторок, 27-го серпня, «рухівців» чекає виїзд до друголігового рівненського «Вереса» в рамках другого попереднього етапу Кубка України, а в суботу, 31-го серпня, вони на стадіоні «СКІФ» у Львові прийматимуть у чемпіонаті «Миколаїв».