З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

24.08.2019 06:42

Шановна футбольна спільното!

Щиро вітаю Вас із 28-ою річницею здобуття Незалежності! 

Ця визначна дата назавжди ввійшла золотою сторінкою в історію молодої Української держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Сьогоднішній урочистий день є могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. Шлях до істинної незалежності доволі тернистий. Україна йде цим шляхом, долаючи складні випробування.

Мужні воїни на Донбасі боронять цілісність нашої країни, продовжуючи благородну справу своїх предків. Серед них чимало шанувальників футболу. Цей вид спорту відіграє важливу роль в об'єднанні нації, згуртовуючи і надихаючи до боротьби за свободу.

Під час матчів національної збірни України мільйони сердець наших громадян б'ються в унісон в усьому світі. Забарвлюючи стадіони в жовто-блакитні кольори, ми прагнемо нових перемог і відчуваємо величну гордість від того, що є українцями. 

Я дякую всім Вам і кожному зокрема за те, що ми разом розвиваємо дитячий, жіночий, аматорський та професійний футбол, виховуючи здорову і патріотичну молодь. Наполегливість, працелюбність, відповідальність у кожній справі – це шлях до безхмарного майбутнього України.

Лише сильна нація може змінити життя в країні на краще. Спільними зусиллями ми здолаємо ворогів та повернемо мир і злагоду в кожну домівку. Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо рідної держави!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – Голова Федерації футболу Львівської області Олександр ШЕВЧЕНКО.