16-ий тур Прем'єр-ліги: он-лайн

24.08.2019 15:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків шістнадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Юність» (Гійче) – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 5:3
Юнаки: 3:1.
У дебюті зустрічі "енергетики" вийшли вперед: Олег Марчук із 15-ти метрів пробив повз голкіпера – 0:1.

Загалом у першому таймі рівна гра з незначною перевагою господарів. У декількох моментах добротвірців виручив воротар.

На 17-ій хвилині другого тайму футболіст "Енергетика" Олег Марчук після довгої передачі партнера вийшов на побачення з голкіпером і подвоїв перевагу команди з Добротвора – 0:2.

Гравець "Юності" Остап Малашевський влучним ударом із-за меж штрафної площі скоротив відставання гійченців у рахунку – 1:2.

Голкіпер "Енергетика" помилився на виході, і господарі скористалися цією помилкою відновивши рівновагу (забив Олег Чунис) – 2:2.

3:2  Остап Малашевський красивим ударом здалеку вивів колектив із Гійче вперед! Ось так усе в цьому протистоянні перевернулося догори дриґом.

Через деякий час гійченці зробили рахунок на табло 4:2, забитим м'ячем відзначився Дмитро Сідельник, котрий вийшов на заміну.

Перед фінальним свистком команди обмінялися голами. Олег Галянт реалізував пенальті – 4:3. За мить "Юність" знову збільшила свою перевагу до двох м'ячів, дубль оформив Олег Чунис 5:3.

Матч завершено. Справжній трилер розіграли в Гійчому. За рахунком може здатися, що команди грали в хокей, а не футбол.
«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – ФК «Самбір» 5:0
Юнаки: 2:3.

Господарі активно розпочали поєдинок і на стартових хвилинах відкрили рахунок: Микола Богданов удало зіграв на добиванні 1:0.

Розбалансована сьогодні оборона в самбірців. Олег Панасюк скористався незлагодженістю дій захисників "Самбора" і реалізував вихід один в один із голкіпером 2:0.

Наразі цілковита перевага "білок".

У дебюті другої 45-хвилинки господарі забили втретє, але арбітр гол не зарахував.

3:0 Микола Богданов після помилки оборонця "Самбора" підібрав м'яч на підступах до штрафної площі суперника й влучним ударом оформив дубль.

У середині другого тайму наразі найкращий бомбардир "Юності" Олег Шептицький, вийшовши на заміну, першим же дотиком до м'яча довів справу до 4:0.

Красень-гол у ближню "дев'ятку" забив Богдан Адам 5:0.

Самбірці не зуміли чинити гідний опір опоненту і зазнали розгрому.
МФК «Галичина» (Дрогобич) – ФК «Миколаїв» 1:2
Юнаки: 2:8.
На 9-ій хвилині поєдинку миколаївці вийшли вперед: свій 11-ий гол у цьогорічному чемпіонаті забив Назар Сенишин 0:1.

Згодом Назар Цюпка ударом головою зробив рахунок 0:2.

Після перерви хлопці з Дрогобича скоротили відставання в рахунку до мінімуму: відзначився Віталій Трусевич 1:2.

У підсумку – мінімальна перемога "Миколаєва".
СКК «Демня» – «Гірник» (Новояворівськ) 3:0
Юнаки: 2:0.

На стартових хвилинах матчу Остап Пульків помилився під час передачі воротарю. Гравець "Демні" Святослав Зубар перехопив м'яч і переграв голкіпера "Гірника" Віталія Мудрака 1:0.

Футболіст "Демні" Віктор Барабаш промчав по флангу й обвідним ударом цілив у дальній кут воріт – невлучно.

У другій половині першого тайму гра заспокоїлася. Гості провели декілька контратак. В одному епізоді "гірник" Олег Стень пробив із розвороту голкіпер Демні Назар Лазарський на місці.

На старті другої половини поєдинку рівна гра без особливих загострень. Багато боротьби на футбольному полі.

На 84-ій хвилині матчі Руслан-Роман Майовецький із кута штрафної площі вийшов на ворота суперника і подвоїв перевагу "Демні" 2:0.

За мить голкіпер "Гірника" Віталій Мудрак відбив потужний удар Степана Гірського.

Незадовго до фінального свистка Ярослав Писько зробив рахунок 3:0.

Матч завершено. Демнянці на класі перемогли "гірників".
«Локомотив» (Рава-Руська) – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 0:3
Юнаки: 1:3.

Дорослі стартували о 18:00.

На перших хвилинах рівна гра без небезпеки.

Масована атака господарів голкіпер "Фенікса-Стефано" Назар Литвин перехопив небезпечну передачу опонента.

Підмонастирці виконали штрафний удар і забили гол, однак арбітр не зарахував узяття воріт через положення поза грою.

Невдовзі гості заробили пенальті, який реалізував Віталій Патуляк 0:1.

Футболіст "Локомотива" Ігор Поріцький вийшов один на один із воротарем, але страж воріт команди з Підмонастиря Назар Литвин вийшов переможцем із цієї дуелі.

Під кінець першого тайму зросли швидкість гри і кількість порушень правил.

На старті другої 45-хвилинки перевага за "феніксами".

0:2 Віталій Патуляк оформив дубль, скориставшись помилкою суперника під час вибивання м'яча від воріт.

"Фенікс-Стефано" залишається в меншості: арбітр вилучив Остапа Міщука, котрий отримав другу жовту картку.

Момент у Рави-Руської: Віталій Ільчишин із 10-ти метрів не влучив у ворота.

Віталій Патуляк не влучив у ворота після стрімкої контратаки гостей.

"Фенікси" забивають у меншості в ході атаки флангом: хет-трик на рахунку Віталія Патуляка 0:3.