17-ий тур Прем'єр-ліги: он-лайн

01.09.2019 16:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків сімнадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

ФК «Самбір» – ФК «Миколаїв» 0:7
Юнаки: 0:1.
На 6-ій хвилині нападник "Миколаєва" Ігор Балух головою замкнув подачу партнера з правого флангу – 0:1.

Наразі перевага за миколаївцями.

Капітан "Миколаєва" Григорій Коваль ударом зі штрафного подвоїв перевагу гостей – 0:2.

Назар Сенишин перекинув м'яч через воротаря – 0:3.

На 53-ій хвилині миколаївці довели справу до 0:4 (гол на рахунку Назара Цюпки).

Олег Білий, Ігор Балух, котрий забив свій 17-ий гол у сезоні й одноосібно очолює гонитву бомбардирів, та Богдан Клим іще розписалися у воротах "Самбора".

Арбітр дав фінальний свисток. 0:7 – надпереконлива перемога "Миколаєва".
«Локомотив» (Рава-Руська) – «Юність» (Гійче) 1:1
Юнаки: 2:1.
Гості вийшли один в один із голкіпером "Локомотива" Анатолієм Коваленком, котрий зіграв надійно.

Відповідь господарів – Віталій Ільчишин пробив у руки воротарю.

Гравець "Локомотива" Маркіян Лесько з лінії карного  майданчика пробив вище цілі.

Доволі грубо грають гості. Тож арбітру доводиться витягувати з кишені жовті картки.

Гострий момент у Рави: Маркіян Лесько з 15-ти метрів не влучив у відкритий кут воріт.

Воротар виручив "Юність" після дальнього удару Романа Личака.

Вибиваючи м'яч від воріт, травму отримав голкіпер команди з Гійчого, тож його довелося замінити.

Захисники винесли шкіряного з лінії воріт після удару гравця "Локомотива" Павла Вивроцького.

Наприкінці першого тайму вихованець соснівського "Рочина" Юрій Яструб головою замкнув подачу Олега Чуниса0:1.

Лесько з меж штрафної площі пробив по воротах – м'яч після рикошету пішов вище воріт.

На старті другого тайму Роман Личак пробив – шкіряний пройшов поруч зі стійкою.

1:1Олександр Махинька ударом зі штрафного під поперечину зрівняв рахунок.

Гострий момент у Рави: Ігор Краївський віддав пас Віталію Ільчишину, проте той зі 7-ми метрів не влучив у порожні ворота.

Серйозну травму отримав гравець команди з Гійчого, аж довелося викликати на стадіон швидку...

Махинька небезпечно пробив зльоту – голкіпер парирував його удар.

Лунає фінальний свисток. У дербі Жовківського району мирова – 1:1.
СКК «Демня» – МФК «Галичина» (Дрогобич) 3:0
Юнаки: 0:1.
Уже в дебюті зустрічі гостро пробив нападник "Демня" Святослав Зубар – голкіпер "Галичини" Іван Сілецький на місці.

Дива в рамці воріт сьогодні творить Сілецький: в одному з епізодів він виручив після небезпечного удару Олега Лашина.

1:0  після удару Лашина м'яч відскочив до Святослава Зубара, котрий удало зіграв на добиванні.

У другому таймі Зубар знову вдало зіграв на добиванні – 2:0.

3:0 – хет-трик на рахунку Святослава Зубара, котрий реалізував вихід один в один.

Матч завершено.
ЛСК «Погонь» – «Гірник» (Новояворівськ) 3:1
Юнаки: 4:0.
На 2-ій хвилині помилка в захисті гостей призвела до виходу з кута штрафної площі на побачення з голкіпером нападника "Погоні", який пробив несильно і неточно.

"Гірник" Олег Стень пройшов по флангу і пробив, але повз ворота.

Футболіст із Новояворівська Олег Коцовський пробив – кулястий пройшов дуже близько від цілі.

Перший серйозний момент у "Погоні" й одразу гол. Капітан львів'ян на куті карного майданчика накрутив Олега Мацелюха, пройшов і прострілив уздовж лінії воріт, де його партнер по команді Юрій Сень із другої спроби відправив сферу у ворота – 1:0.

Гості володіють ініціативою, впевнено контролюють м'яч, створили в першій 45-хвилинці більше гострих моментів, однак рахунок після першого тайму не на їхню користь.

Знову перший гострий момент у "Погоні" (цього разу у другому таймі) і знову гол, який забив Роман Бойко2:0. Не обійшлося і без помилки голкіпера "Гірника".

Львів'яни у власній штрафній площі збили Юрія Черепущака. Пенальті реалізував Богдан Карковський 2:1.

Але за мить у ході контраатаки господарі знову збільшили свою перевагу (забитим м'ячем выдзначився Владислав Бицко) – 3:1.

Поєдинок завершився.
ФК «Львів/Сокіл» (Борщовичі) – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 1:5
Юнаки: 1:4.
У першому таймі перевага за "феніксами", які мали хороші нагоди для взяття воріт. Гра здебільшого проходить на половині поля колективу з Борщович.

Упродовж 4-ох хвилин підмонастирці двічі розписалися у воротах "соколів": результативні удари на рахунку Віталія Патуляка і його тезка Тарновського0:2.

Невдовзі Віталій Патуляк влучно пробив із 15-ти метрів, оформивши дубль – 0:3.

На початку другої половини зустрічі Назар Савицький ударом із декількох метрів зробив рахунок 0:4.

0:5 – красивий гол у дальній кут воріт забив Артур Теміров.

Футболіст ФК "Львів/Сокіл" Степан Григоращук забив гол престижу у ближній кут воріт – 1:5.

Із таким результатом матч і завершився.
«Енергетик-Рочин» (Добротвір) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 1:3

Юнаки: 2:1.

У середині першого тайму гравець "Юності" Омар Набізада, перебуваючи між лінією воротарської площі й 11-метровою позначкою влучно пробив – 0:1.

Але за мить "енергетики" зрівняли рахунок: Володимир Ніколаєв, не зближуючись, реалізував вихід один в один із голкіпером – 1:1.

Олексій Омельченко знову вивів "білок" уперед, влучно пробивши в дальній кут воріт – 1:2.

Після перерви гравець "Юності" Андрій Курилишин пройшов із центра поля і пробив із лінії штрафної площі в кут воріт – 1:3.