«Реальний футбол»: сезон #4, епізод #5

09.09.2019 16:23

Сьогодні, в понеділок, 9-го вересня, ведучі щотижневої інформаційно-аналітичної телепрограми «Реальний футбол» разом із гостями студії – екс-наставником львівських «Карпат» Олександром Чижевським, футболістом «Руху» (Львів) Ігорем Дуцем розіграють серед найкмітливіших глядачів ексклюзивний футбольний приз! 

Уважно дивіться свіжий випуск, що о 20:00 вийде у прямому ефірі на телеканалі «НТА», та о 22:00 у повторі на телеканалі «Перший Західний», а також на Youtube-каналі та Facebook-сторінці Федерації футболу Львівської області.

Нагадаємо, що відтепер «Реальний футбол» виходить у новій сучасній студії за підтримки серйозного партнера «Фаворит-Спорт».

Наші телевізійники розкажуть вам про тріумфальну домашню звитягу «Руху» над одеським «Чорноморцем» у чемпіонаті Першої ліги України і про відставку головного тренера «зелено-білих левів» Олександра Чижевського.

Глядачі побачать відеосюжет із перенесеного поєдинку 23-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини між дрогобицькою «Галичиною» та «Юністю» з Гійчого.

На десерт журналіст Ярема Чуйко влаштував цікавий «Футбатл» між вихованцями львівського футболу братами Степаном і Тарасом Гірськими.

Не проґавте – це реально круто!