Вольова звитяга «карпатівок»

10.09.2019 11:37

Поступаючись за ходом зустрічі з різницею у 2 забиті м'ячі, футболістки львівських «Карпат» вирвали третю поспіль перемогу в чемпіонаті Першої ліги України.

ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)  «Карпати» (Львів) 3:4

Голи: Вінтоняк (16); Ботюк (39); Барановська (47)  Чайка (34 пен.; 88); Корнійчук (51); Стеца (68)

Нереалізований пенальті: Ботюк (39, воротар)

«Карпати»: Крищишин Анна-Марія, Цурак Лілія, Серкез Христина, Петрусевич Лілія, Рисак Юлія, Стеца Надія, Харатон Софія, Тарасенко Олена, Крив'як Мар'яна (Кошик Ольга, 46; Буняк Романа, 77), Чайка Надія, Корнійчук Вікторія

Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца

Уже на 16-ій хвилині матчу вихованки івано-франківської Дитячо-юнацької спортивної школи №3 вийшли вперед – влучного удару завдала Марія Вінтоняк. На 34-ій хвилині тренер-гравець «зелено-білих левиць» Надія Чайка пострілом із пенальті відновила рівновагу в рахунку – 1:1. Невдовзі право на пробиття 11-метрового штрафного отримали господарки. Анна-Марія Крищишин відбила удар Христини Ботюк із позначки, але Христина одразу ж виправилася, добивши кулястого в сітку  2:1.

Уже в дебюті другої половини зустрічі футболістки з Івано-Франківська довели справу до 3:1 – третій гол забила Тетяна Барановська. Однак «карпатівки» не знітилися і вирвали перемогу, проявивши справжній бійцівський характер. Вікторія Корнійчук результативно замкнула подачу Чайки з флангу – 3:2. Згодом Надія Стеца вдало зіграла на підборі і закрутила шкіряного в кут воріт – 3:3!

Незадовго до фінального свистка все вирішила невтомна Надія Чайка, дальнім пострілом знявши павутину з «дев'ятки» воріт суперниць – 3:4! Таким чином вона оформила дубль у третій грі поспіль і наразі з 6-ма забитими м'ячами є найкращою голеадоркою команди з міста Лева. У підсумку  третя поспіль перемога львівських «Карпат», завдяки якій вони вийшли в одноосібні лідери у своїй групі.