Молодіжка розгромила Мальту

10.09.2019 21:41

Молодіжна збірна України на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі здобула першу перемогу у відборі до чемпіонату Європи, що відбудеться 2021-го року в Угорщині та Словенії.

Україна (U-21) – Мальта (U-21) 4:0
Голи: Топалов (17); Русин (21); Лєднєв (40); ЦИтаЇшвілі (83).
Україна: Білик, Мілованов, Алібеков (Бабогло, 52), Биков, Дубінчак, Чеберко, Чех, Шапаренко (Смирний, 53), Лєднєв (Мудрик, 76), Русин (Кожушко, 68), Топалов (Цитаїшвілі, 52).
Тренер: Руслан Ротань
На 17-ій хвилині Дмитро Топалов із лінії штрафної площі ефектним ударом влучив у лівий кут воріт – 1:0. Невдовзі вихованець новояворівського футболу Назарій Русин подвоїв перевагу «синьо-жовтих», результативно завершивши комбінацію своїх партнерів – 2:0.

Незадовго до свистка на перерву Богдан Леднєв змістився в центр і пробив – м’яч попри стійку залетів у ворота – 3:0. Масну крапку у другому таймі поставив Георгій Цитаїшвілі, котрий відзначився голом після передачі Олега Кожушка – 4:0. Наступний поєдинок відбірного турніру підопічні Руслана Ротаня проведуть 10-го жовтня проти збірної Румунії на виїзді.