Яскрава мирова «синьо-жовтих»

11.09.2019 07:56

Національна чоловіча збірна України з футболу розписала результативну нічию у видовищному товариському поєдинку з Нігерією на «Дніпро-Арені».

Україна – Нігерія 2:2
Голи: Зінченко (78); Яремчук (79) – Арібо (4); Осімхен (34, пен.)
Україна: Лунін, Караваєв, Бурда, Матвієнко, Соболь, Малиновський (Шепелєв, 73), Зінченко, Коваленко (Буяльський, 67), Циганков (Коноплянка, 73), Мораеш (Яремчук, 36), Ярмоленко (Марлош, 58)
Нігерія: Узохо, Айна, Еконг (Авазьєм, 87), Аджай, Коллінз, Арібо, Етебо, Чуквуезе (Бонавентуре, 82), Івобі (Есіті, 69), Калу (Саймон, 74), Осімхен (Майя, 90+2)
За змістом звітне протистояння вийшло зовсім не товариським. Обидві команди продемонстрували високі швидкості і створили безліч гострих моментів. Нігерійці швидко вийшли вперед: Жозеф Арібо з меж штрафної площі спокійно проштовхнув м’яч повз Андрія Луніна – 0:1. Згодом Олександр Караваєв не за правилами зіграв проти суперника у власних володіннях, й арбітр призначив пенальті, яке реалізував Віктор Осімхен – 0:2.

Незадовго до завершення другої половини матчу українці переламали хід гри і впродовж двох хвилин зрівняли рахунок. Спершу Олександр Зінченко з декількох метрів технічно і влучно пробив попри ближню стійку – 1:2, а за мить львів’янин Роман Яремчук після передачі Ромеру Бонфіма Марлуша спрямував кулястого в сітку воріт – 2:2!

На заключних хвилинах спарингу українці були навіть близькі до того, аби вирвати перемогу в Нігерії.