«Leo Cup» чекає гостей!

12.09.2019 13:10

У суботу та неділю, 14-15-го вересня, на стадіоні «СКА» у Львові під егідою Української асоціації футболу, Федерації футболу Львівської області та «Клубу Лева» відбудуться матчі міжнародного дитячого футбольного турніру «Leo Cup-2019».

У цих змаганнях візьмуть участь команди дітей 2010-го року народження не лише з України, а й з Італії, Молдови, Польщі та Естонії.

Поєдинки 14-го вересня триватимуть із 09:00 до 17:00 (цього ж дня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття турніру). Поєдинки 15-го вересня розпочнуться о 09:00, а о 16:15 буде проведено нагородження переможця та призерів.


Запрошуємо глядачів на трибуни підтримати маленьких футболістів! Буде весело і футбольно!

«Клуб Лева» – академія футболу для дітей, заснована у Львові 2015-го року. Сьогодні тут працюють дві великі Академії для дітей віком від 3-ох до 7-ми років та чотири Школи футболу для дітей від 7-ми до 12-ти років. Загалом у «Клубі Лева» займаються близько 1,5 тисячі маленьких футболістів. Це найбільший спортивний клуб у місті Лева, де до підготовки дітлахів підходять якісно й індивідуально.


За 4 роки «Клуб Лева» неодноразово представляв Львів в Україні та за кордоном. «Клуб Лева» – чинний володар Кубку Львова, призер Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини, переможець Кубку «Здорове місто-2019» та інших змагань.

За останній рік «Клуб Лева» перемагав у різних турнірах у Польщі, Молдові, Естонії та Італії. «Клуб Лева» є активним учасником різноманітних дитячих турнірів під патронатом Федерації футболу Львівської області.

«Клуб Лева» створив та використовує власну систему розвитку футболістів, побудовану на основі сучасних європейських методик. Для цього тренери стажувалися у відомих футбольних клубах Європи.