Відгомін 1/2 фіналу Кубку Львівщини-2019

12.09.2019 14:00

Загалом на цій кубковій стадії у двох зустрічах забито 6 голів, із них один із пенальті.

Найбільше  на стадіоні в Демні, де місцева однойменна команда з рахунком 3:2 обіграла «Самбір». У цій же грі забито найшвидший гол  на 50-ій хвилині у воротах суперника розписався нападник колективу з Миколаївського району Святослав Зубар.

Середня результативність 1/2 фіналу Кубку Львівської області – 1,5 гола за гру.

З 6-ти голів у перших таймах не забито жодного.

Дублем відзначився Святослав Зубар (СКК «Демня»). Більше двох голів в одному матчі на цій кубковій стадії ніхто не забивав.

Найкращим бомбардиром цьогорічного розіграшу Кубка наразі є досвідчений Андрій Дева з ФК «Самбір», в активі якого 4 голи. По 3 забиті м'ячі на рахунку Святослава Зубара та Руслана-Романа Майовецького зі спортивно-культурного клубу «Демня».

Щодо відвідуваності півфінальних кубкових протистоянь: загалом, згідно з рапортами рефері, на трибунах побувало 1150 уболівальників (середня відвідуваність 1/2 фіналу становить 575 глядачів на грі). Найбільше любителів футболу прийшло в Миколаєві на матч місцевої однойменної команди з підмонастирським «Феніксом-Стефано» – 850.

Загалом же 14 кубкових поєдинків цього року відвідали 7100 глядачів.

Нагадаємо, у фіналі Кубку Львівської області-2019, який заплановано на 20-те жовтня, вболівальників очікує дербі Миколаївського району між «Миколаєвом» та «Демнею».