18-ий тур Прем'єр-ліги: он-лайн

15.09.2019 16:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків вісімнадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ФК «Самбір» 2:0
Юнаки: 3:3.
У середині першого тайму господарі вийшли вперед: футболіст "Галичини" Роман Шакалець головою результативно замкнув подачу зі штрафного 1:0.

На старті другої половини зустрічі господарі подвоїли свою перевагу (дубль оформив Роман Шакалець) 2:0.

Лунає фінальний свисток.
«Гірник» (Новояворівськ) – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 2:1
Юнаки: 9:0.

15 хв – гравець "Гірника" Юрій Черепущак пробив – голкіпер у падінні накрив м'яч.

Перед цим гості подали 3 кутові, але без гостроти.

16 хв – перший гострий удар у "феніксів": Назар Савицький пробив вище цілі.

22 хв – "гірник" Олег Коцовський головою замикав передачу Олега Стеня з флангу – повз ворота.

29 хв – голкіпер накрив м'яч пысля удару Олега Стеня.

У компенсований до другого тайму час поперечина врятувала господарів у моменті, коли нападник "Фенікса-Стефано" після вкидання аута гостро пробив головою.

У другому таймі Черепущак пробив із лівої кулястий пролетів трохи вище цілі.

1:0 Олег Коцовський зі штрафного закрутив у дальній кут воріт.

Стень міг збільшити перевагу команди з Новояворівська, але голкіпер забрав м'яч у руки.

2:0 Володимир Мубінов замкнув подачу з кутового.

2:1 Віталій Патуляк розстріляв ворота суперника, замкнувши подачу з флангу.

Лунає фінальний свисток. "Гірник" удруге в історії і вперше на власному футбольному полі переміг "феніксів".
СКК «Демня» – ЛСК «Погонь» 2:0
Юнаки: 1:4.
У першому таймі наразі на футбольному полі багато боротьби, але до справжньої гостроти справа поки що не доходить.

Після перерви на табло нулі.

На старті другої половини зустрічі "Демня" повела в рахунку (автогол футболіста "Погоні" Руслана Грицика1:0.

Невдовзі демнянці подвоїли свою перевагу, забив Руслан-Роман Майовецький 2:0.

Матч завершився.
«Локомотив» (Рава-Руська) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:2
Юнаки: 2:3.
Уже на стартових хвилинах господарі створили гострий момент: Віталій Ільчишин ледь не замкнув передачу партнера з флангу.

Команда з Верхньої Білки забиває: після стрімкої контратаки футболіст "Юності" Павло Гордійчук реалізував вихід один в один із голкіпером – 0:1.

На старті другого тайму гравець "Локомотива" Володимир Галич здалеку пробив вище воріт.

Нападник "Юності" гостро пробив після кутового воротар "Локомотива" врятував свою команду.

0:2 Олег Шептицький подвоїв перевагу "білок".

Матч завершено.
«Юність» (Гійче) – ДЮШ «Львів» 2:1
Юнаки: 0:1.
Гравець "Юності" Петро Сідельник результативно завершив простріл із флангу – 1:0.

Невдовзі молоді львів'яни зрівняли рахунок, скориставшись помилкою гійченців (результативного удару завдав Олег Кос1:1.

Іще до свистка на перерву господарі знову вийшли вперед (забив Володимир Войтович 2:1.

Кінець матчу.
ФК «Миколаїв» – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 6:0
Юнаки: 8:0.

Ігор Балух із меж штрафної площі ногою замкнув передачу партнера по команді – 1:0.

Під кінець першого тайму Балух оформив дубль 2:0.

У другій 45-хвилинці Ігор Балух уже записав на свій рахунок хет-трик, ударом головою результативно завершивши подачу партнера з флангу 3:0.

Голкіпер "Енергетика" зіграв руками за межами штрафної площі, за що отримав пряму червону картку. Гості залишилися в меншості. Перед цим Балух забив 4-ий гол.

Сьогодні день Ігоря Балуха! Окрім покера, він відзначився в цьому матчі ще й результативною передачею на Ігоря Синишина 5:0.

"Миколаїв" ушосте розписується у воротах "енергетиків". Як ви думаєте, хто це зробив? Правильно: Ігор Балух 6:0.