Прикра поразка «Янтарочки»

17.09.2019 17:26

У 4-му турі чемпіонату Першої ліги України футболістки новояворівської «Янтарочки» на заключних хвилинах матчу поступилися «Буковинській надії» з Кучурова Чернівецької області.

«Буковинська надія» – «Янтарочка» 3:2
Голи: Зубар (24; 60); Салай (90+1, пен.) – Лайщук (76; 86)
«Янтарочка»: Тріщук Яна, Геник Оксана, Різник Марта, Мерешко Надія (Цедуляк Вероніка, 54), Ярема Христина, Скіба Руслана, Лайщук Тетяна, Ярема Тетяна, Зозуля Софія-Марія, Печенюк Ганна, Грубінка Маріанна (Домбровська Тетяна-Марія, 66)
Уже на 60-ій хвилині дівчата з Новояворівська поступалися з рахунком 0:2 – двічі у воротах «янтарочок» розписалася Юлія Зубар. Однак невдовзі наші красуні проявили бійцівський характер і відновили рівновагу в рахунку – дубль оформила капітан «Янтарочки» Тетяна Лайщук.

На жаль, новояворівським футболісткам не вдалося подарувати позитивний результат своєму наставникові Карлу Заградці, котрий наступного дня відзначав свій День народження. Арбітр зустрічі Анастасія Романюк призначила пенальті у ворота команди з Новояворівська, який реалізувала Євгенія Салай – 3:2.