21-ий тур Прем'єр-ліги: он-лайн

06.10.2019 15:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків двадцять першого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – МФК «Галичина» (Дрогобич) 2:1
Юнаки: 1:6.
У першій половині першого тайму загалом рівна гра без загострень.

Хороший момент для взяття воріт мав гравець "Фенікса-Стефано" Артур Теміров, однак завдав слабкого удару.

Перша 45-хвилинка пройшла без забитих м'ячів.

У другій половині зустрічі Назар Савицький влучним ударом вивів "феніксів" уперед – 1:0.

Згодом команди обмінялися голами: на забитий м'яч футболіста "Галичини" Романа Лещинського тим же відповів наразі найкращий бомбардир колективу з Підмонастиря Віталій Патуляк2:1.

Матч завершено.
ФК «Миколаїв» – «Гірник» (Новояворівськ) 3:0
Юнаки: 2:2.
Миколаївці повели в рахунку вже на 2-ій хвилині матчу: Назар Цюпка результативно замкнув подачу партнера з флангу – 1:0.

Невдовзі Цюпка оформив дубль, головою перекинувши м'яч через воротаря після його невпевнених дій – 2:0.

3:0Ігор Балух забив свій 26-ий гол у цьогорічному чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини!

У другому таймі вболівальники на трибунах не побачили забитих м'ячів.

Лунає фінальний свисток. Миколаївці впевнено рухаються до золотих медалей.
«Юність» (Гійче)ЛСК «Погонь» 0:4
Юнаки: 1:4.
Гості ведуть із рахунком 2:0. Спершу вони вдало зіграли на добиванні, а невдовзі подвоїли свою перевагу, скориставшись помилкою голкіпера "Юності" (забивали Роман Бойко і Богдан Вільчинський).

Ще до перерви львів'яни довели справу до 0:4, забивши два голи з меж штрафної площі (голами відзначилися Олег Підлісецький та Юрій Сень).

У другому таймі футболісти "Погоні" продовжили гнути свою лінію.

Команда зі Львова залишилася в меншості, оскільки її гравець Юрій Сень отримав другу жовту картку.

«Енергетик-Рочин» (Добротвір) – «Локомотив» (Рава-Руська) 2:3
Юнаки: 4:1.
Дорослі стартували о 16:00

Гості зі стартових хвилин заволоділи перевагою. Хороші моменти мали Володимир Галич та Ігор Поріцький, однак вони не зуміли отримати з них максимум.

Поступово гра вирівнялася. Моменти з'являються і біля воріт "Локомотива".

Гравець колективу з Рави-Руської Володимир Галич поцілив у стійку.

Гостро зі штрафного пробив досвідчений Ігор Краївський – м'яч пройшов поряд зі стійкою.

1:0Володимир Ніколаєв на дальній стійці переграв воротаря.

Пропущений гол розлютив "залізничників", і вони побігли відіграватися. Хороші нагоди для взяття воріт були в досвідченого Романа Личака.

Футболіст "Локомотива" Олег Марчук пробив здалеку – м'яч, торкнувшись поперечини, вилетів за межі футбольного поля. Ворота "енергетиків" ніби зачаровані.

2:0 – екс-гравець "Локомотива" з Рави-Руської Олег Галянт подвоїв перевагу господарів.

На старті другої 45-хвилинки Володимир Галич результативно замкнув передачу партнера з флангу – 2:1.

Схоже, тренери "залізничників" у перерві матчу провели зі своїми підопічними серйозну чоловічу розмову, адже вони швидко відновили рівновагу: Роман Личак ударом здалеку зняв павутину з "дев'ятки" воріт "Енергетика" – 2:2.

2:3 Личак оформив дубль, замкнувши передачу Ігоря Краївського з флангу.

Після стрімкої атаки Володимир Галич із 7-ми метрів не зміг поцілити в порожні ворота.

На заключних хвилинах гри господарі намагаються зрівняти рахунок, але безрезультатно.

У підсумку  вольова перемога Рави-Руської.
ДЮШ «Львів» – ФК «Самбір» 1:2
Юнаки: 6:0.
Матч дорослих команд розпочався о 16:00.

У першому таймі загалом рівна гра, здебільшого в центрі футбольного поля, без загострень.

Незадовго до свистка на перерву "Самбір" вийшов уперед: Назар Малецький із 16-ти метрів влучно пробив у нижній кут воріт – 0:1.

У другому таймі гравець "Львова" Олег Кос відновив рівновагу в рахунку – 1:1.

1:2 Андрій Дева реалізував пенальті.