Виїзна нічия «білок»

09.10.2019 18:04

У першому поєдинку чвертьфіналу Кубку України серед аматорів чинний чемпіон Львівщини – «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок – у меншості розписав мирову з наразі одноосібним лідером аматорської першості України – «ОДЕКом» з Оржева Рівненської області.

«ОДЕК» (Оржів) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 1:1
«Юність» (стартовий склад): Бунда Богдан, Музика Юрій, Бойко Роман, Каваців Ярема, Дмитрух Віталій, Богданов Микола, Федорів Володимир, Гордійчук Павло, Набізада Омар, Курилишин Андрій, Омельченко Олексій
Запасні: Гнатковський Володимир, Занько Максим, Адам Богдан, Войцехівський Юрій, Панасюк Олег, Шептицький Олег, Смолинець Павло
Головний тренер: Богдан Костик.
Вилучення: Федорів (друге попередження).
На старті першого тайму гра проходила на зустрічних курсах із чималою кількістю боротьби. Хороший момент був в Омара Набізади: він отримав м’яч на лівому фланзі, ввійшов у штрафну площу і пробив у ближній кут воріт – воротар «ОДЕКа» у стрибку перевів кулястого на кутовий.

Через деякий час страж воріт колективу з Рівненщини виявився безсилим: капітан «Юності» Юрій Музика пройшов по краю, прострілив низом у карний майданчик суперника, звідки Набізада зльоту пробив у «дев’ятку» – 0:1.

Однак невдовзі господарі зрівняли рахунок. Під час подачі зі штрафного м’яч рикошетом від Омара Набізади потрапив до гравця «ОДЕКа», котрий відправив його в кут воріт – 1:1.

У другій 45-хвилинці звітне протистояння стало ще запеклішим. В одному з епізодів арбітр побачив порушення правил з боку Володимира Федоріва й показав йому жовту картку, а одразу ж після цього і другий «гірчичник» за суперечки, тож «білки» дочасно залишилися в меншості.

У підсумку в непростому поєдинку підопічні Богдана Костика здобули нічию, забивши на виїзді. Тепер усе вирішиться в матчі-відповіді в середу, 16-го жовтня, на футбольному полі «Юності».