Перемога «Миколаєва» і 100-ий гол Ігоря Балуха

13.10.2019 15:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків двадцять другого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

СКК «Демня» – ФК «Миколаїв» 0:2
Юнаки: 1:3.
Жваво розпочали обидві команди. Однак у стартові хвилини зустрічі без реально гострих моментів.

Із часом гра заспокоїлася. Наразі чимало позиційної боротьби. Миколаївці більше контролюють м'яч.

Закипають емоції на трибунах. Уболівальники палко підтримують своїх улюбленців.

Небезпечно пробив нападник "Демні" Святослав Зубар – надійно зіграв голкіпер "Миколаєва" Мар'ян Бурмас.

Форвард "Миколаєва" Назар Цюпка вийшов на рандеву з голкіпером, однак не зміг переграти свого тезка Лазарського.

Після подачі з кутового гостро пробив футболіст "Демні" Іван Дикий – кулястий просвистів над поперечиною.

На 51-ій хвилині нападник "Миколаєва" Ігор Балух, вирвавшись на оперативний простір, забив свій 27-ий гол у цьогорічному чемпіонаті – 0:1.

На 85-ій хвилині Балух накрутив оборонців "Демні" і ледь не оформив дубль.

Ігор Балух заробив пенальті, яке сам упевнено реалізував – 0:2!

Лунає фінальний свисток. Миколаївці знову сильніші в дербі Миколаївського району, завдяки чому збільшили свій відрив від основних конкурентів у боротьбі за чемпіонство.
«Юність» (Верхня/Нижня Білка)ЛСК «Погонь» 2:0
Юнаки: 0:1.
У першому таймі багато боротьби на футбольному полі. Хороший момент був у гравця "Юності" Омара Набізади, котрий пройшов по краю, обіграв захисника і пробив – голкіпер на місці.

"Білки" тиснуть на суперника, однак після першого тайму 0:0.

Початок першої 45-хвилинки за господарями: після подачі з флангу Олексій Омельченко пробив у поперечину.

1:0 – у ході масованої атаки після навісу з флангу забив Ярема Каваців.

Омар Набізада красиво пробив через себе – повз ворота.

Згодом Набізада розігнав атаку з центра поля, відкотив під удар Олегу Панасюку, котрий пробив – воротар зреагував, накривши м'яч.

Гравець "Юності" Андрій Курилишин змістився в центр і пробив із-за меж штрафної площі – голкіпер зіграв надійно.

Богдан Адам скинув Курилишину, який завдав обвідного удару в дальній кут воріт – 2:0.

Матч завершено.
«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Самбір» 0:0
Юнаки: 2:0.
Гостро головою пробив тренер-гравець "Самбора" Андрій Габ'ян – м'яч пройшов повз ворота.

Незадовго до свистка на перерву першого удару по воротах завдали "гірники": Олег Коцовський потужно пробив, але повз ціль.

У другому таймі досвідчений гравець "Самбора" Андрій Дева змарнував вихід один на один із голкіпером.

Голеадор "Самбора" Назар Малецький пробив повз ворота з кута воротарського майданчика.

Рівна гра з періодичною перевагою самбірців завершилася "сухою" мировою.
«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – «Юність» (Гійче) 4:1
Юнаки: 2:1.
У дебюті зустрі "фенікси" вийшли вперед: гол забив Остап Міщук 1:0.

Невдовзі Міщук оформив дубль – 2:0.

У першому таймі гійченці скоротили відставання в рахунку (гол на рахунку Андрія Матиса) – 2:1.

Обидві команди забили ще поразу, але арбітр не зарахував узяття воріт через положення поза грою.

Серйозну травму отримав голкіпер "Юності", якого довелося замінити.

На старті другої половини зустрічі Віталій Патуляк зробив рахунок 3:1.

4:1 – забив Олесь Доскуч.

Кінець матчу.
МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Локомотив» (Рава-Руська) 1:1
Юнаки: 6:0.
На 10-ій хвилині матчу гравці "Галичини" промчали флангом, скинули на лінію штрафної площі, звідки влучно пробив Тарас Рудавець1:0.

Іще до перерви гості відновили рівновагу в рахунку: Володимир Галич із центра футбольного поля віддав пас досвідченому Ігорю Краївському, який результативно пробив із гострого кута – 1:1.

У другій половині зустрічі "залізничники" активізувалися, частіше створюючи гостроту біля воріт дрогобицького колективу.

Партнери вивели один на один із голкіпером Володимира Галича, проте той не влучив у ворота.

Свисток арбітра сповістив про завершення поєдинку.
ДЮШ «Львів» – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 5:2
Юнаки: 9:0.

У першому таймі поєдинку, що проходить на штучному полі стадіону "Сокіл" у Львові, переважають господарі.

Після подачі зі штрафного "енергетики" ударом головою винесли м'яч із власного карного майданчика, а гравець ДЮШ "Львів" Артем Вовкун удало зіграв на підбиранні, результативно пробивши зльоту –1:0.

Невдовзі гості заробили пенальті, яке реалізував Олег Галянт, забивши свій 8-ий гол у сезоні – 1:1.

Другий пенальті реалізував Галянт, оформивши дубль – 1:2.

Футболіст ДЮШ "Львів" Тарас Хитрень ударом головою результативно замкнув подачу зі штрафного – 2:2.

За мить львів'яни знову вийшли вперед (дубль на рахунку Хитреня) – 3:2. Невдовзі вони довели справу до розгрому, забивши у ворота "Енергетика" ще 2 м'ячі (дубль оформив Сергій Топчій) – 5:2.