«Західний Буг» – чемпіон Третьої ліги-2019!

17.10.2019 17:05

За тур до завершення чемпіонату команда «Західного Бугу» з Павлова Радехівського району стала чемпіоном Третьої ліги Львівщини сезону-2019 і за спортивним принципом отримала право наступного року грати у Другій обласній лізі.

Павлівці здобули 13 перемог, двічі зіграли внічию і чотири рази поступилися (Солонці 2 рази, Лопатину і Підберізцям), набравши загалом 41 очко (різниця забитих і пропущених м'ячів 43:21). Минулої неділі вони розписали на виїзді мирову з доволі міцною другою командою «Юності» з Верхньої та Нижньої Білок (2:2) і стали недосяжними для найближчих переслідувачів, у яких по 37 залікових балів.

У неділю, 20-го жовтня, в заключний ігровий день вони приймуть на власному футбольному полі «Берізку» з Підберізців (початок матчу об 11:00).

Цьогорічний сезон 3-ій поспіль для «Західного Бугу» в обласній третьоліговій першості. Честь павлівського колективу захищають здебільшого місцеві футболісти. Є у складі цієї команди виконавці, які понюхали пороху на професіональному рівні. Тренер-гравець команди з Павліва Володимир Равлик, котрий близько двох десятків років працює з цією командою, свого часу виступав за «Ковель-Волинь» у Другій лізі України, Юрій Миц – вихованець дитячо-юнацької школи «Львова», Руслан Грицик – випускник академії київського «Динамо».

З 2017-го року павлівська команда змінила назву з «Цукровика» на «Західний Буг» – так називається одне з найбільших підприємств у Західній Україні, що є її основним спонсором. 

«Загалом ми задоволені цьогорічним сезоном, адже зуміли виграти Третю обласну лігу. Друге коло видалося для нас важчим, оскільки нас залишили важливі гравці. Завдяки відриву, якого нам удалося досягти в першій половині першості, ми і посіли в підсумку першу сходинку турнірної таблиці», –  зазначив у розмові з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області Володимир Равлик. 

Футболісти «Західного Бугу» висловлюють щиру вдячність за підтримку своєму президентові Євгену Марцінку, Павлівській сільській раді, всім небайдужим меценатам і своїм уболівальникам, які завжди перебувають з улюбленцями не лише вдома, а й на виїзді.