Тренери про фінал обласного Кубку-2019

18.10.2019 14:37

Напередодні фіналу цьогорічного Кубку Львівщини інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поцікавився думкою наставників «Демні» і «Миколаєва» щодо їхньої вирішальної кубкової дуелі вже цієї неділі.

Віталій ПОНОМАРЬОВ, головний тренер футбольного клубу «Миколаїв»:

– «Демня» – доволі хороша, укомплектована команда з рівними лініями, принциповий суперник для нас. Так, цьогоріч ми двічі перемогли демнянців в обласному чемпіонаті, зокрема минулої неділі на стадіоні «СКА». Наш колектив краще виглядав у тих матчах, але, вочевидь, не обійшлося і без долі везіння. Але у фінальному поєдинку Кубку Львівщини буде складніша гра. Тут немає права на помилку, тому потрібно бути максимально сконцентрованими, уважно грати і наполегливіше готуватися до нього. Наразі всі наші футболісти перебувають у повній бойовій готовності.

Хлопці не потребують додаткової мотивації. Третій рік поспіль граємо в кубковому фіналі. Попередні рази ми програвали на заключних хвилинах, хоча нічим не поступалися суперникам, а в деяких компонентах, можливо, були кращими. Тож наголошуємо, що потрібно бути максимально зосередженими на грі. У найближчому протистоянні з «Демнею» концентрація відіграватиме важливу роль. Звісно, хочеться вже здобути трофей.
Головний тренер спортивно-культурного клубу «Демня» Володимир Підкіпняк відмовився давати коментар напередодні фіналу Кубку Львівщини, переадресувавши цю функцію своєму помічнику на тренерському містку і чинному футболістові «Демні» Юрію ВОЙТОВИЧУ:

– Від фінальної кубкової зустрічі з «Миколаєвом» очікуємо лише нашої перемоги. Всі готові до бою. Ми дуже добре знаємо один одного, тут уже немає жодних таємниць. На мою думку, змагатимуться дві рівні команди, а у фіналі переможе більш фартова, та, на чиєму боці цього дня буде футбольний бог. Миколаївці сильні своїм духом, зіграністю, згуртованістю. Ці компоненти виходять на перший план.

Аби здолати «Миколаїв», потрібно банально просто забити у ворота опонентів і не пропустити, що нам, на жаль, не вдалося зробити минулої неділі в матчі з миколаївцями в рамках чемпіонату обласної Прем'єр-ліги на «СКА». Тоді в першому таймі за моментами ми навіть переважали, однак після перерви переналаштувалися позиційно і двічі пропустили... Треба визнати: в нещодавньому поєдинку миколаївська команда була сильнішою за нас.

Гадаю, в тій зустрічі ми не здивували один одного. Знали, що підопічні Віталія Пономарьова будуть так грати, вочевидь, так вони гратимуть і в неділю у Винниках. Та і миколаївці знають, як ми гратимемо у фіналі Кубку Львівщини. Хто максимально використає свої шанси і чужі помилки, той і здобуде трофей.


Нагадаємо, фінал цьогорічного Кубку Львівської області між «Демнею» і «Миколаєвом» відбудеться в неділю, 20-го жовтня, на оновленому газоні стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках. Звітний матч розпочнеться о 14:00. Запрошуємо вболівальників на трибуни підтримати команди!