Віталій ПОНОМАРЬОВ: «Дякуємо вболівальникам за підтримку!»

20.10.2019 21:39

Головний тренер «Миколаєва» поділився з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області враженнями від перемоги своєї команди у фіналі цьогорічного Кубка Львівщини.

– У попередніх двох фіналах ми програвали на заключних хвилинах, тож хотіли нарешті виграти Кубок Львівщини. Хлопці усвідомлювали важливість сьогоднішнього матчу, розуміли, що не можна помилятися, адже одна прикра помилка могла би перекреслити весь наш шлях до фіналу.

«Демня» – хороша, збалансована команда, наш принциповий суперник. Ми добре знаємо один одного. В основний час загалом була рівна гра. В додаткових таймах, я вважаю, ми створили більше небезпечних моментів.

Перед початком екстра-тайму я попросив хлопців зіграти раціонально, тому що не можна було пропускати. В серії післяматчевих пенальті нам більше пощастило. Врятував Мар'ян Бурмас – кваліфікований воротар, який часто виручає під час пробиття 11-метрових штрафних ударів. Це його сильна сторона. Всі пам'ятають, як він торік допоміг аматорській збірній Львівської області дійти до фіналу Кубку регіонів України.

Щиро дякуємо нашим уболівальникам за шалену підтримку у протистоянні з «Демнею»!

Сильно святкувати перемогу у фінальному кубковому матчі не будемо, оскільки в нас іще залишилися два важливі поєдинки в чемпіонаті обласної Прем'єр-ліги зі львівською «Погонню» і підмонастирським «Феніксом-Стефано». Наразі «Миколаїв» – лідер у боротьбі за золоті медалі, тож, зрозуміло, що ми хочемо стати чемпіонами. Рухаємося далі, сезон триває.