Дрогобич завершив сезон

20.10.2019 22:22

У перенесеному матчі 24-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини футболісти дрогобицької «Галичини» в рідних стінах розгромно поступилися вихованцям дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів».

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ДЮШ «Львів» 0:3
Голи: Вовкун (43); Шута (59); Бекерський (71)
«Галичина»: Сілецький Іван, Лещинський Роман, Трусевич Віталій (Сенів Андрій, 81), Подоляк Роман, Сушинець Володимир, Грицан Тарас (Маланяк Роман, 60), Бутим Іван, Тарасович Тарас, Пігут Роман (Бреньо Вадим, 64), Рудавець Тарас (Швець Віталій, 86), Шакалець Роман (Зайшлий Серафим, 83)
«Львів»: Ольховий Ілля (Малоїд Дмитро, 60), Тягло Орест, Оберман Євген, Гулевський Денис (Хитрень Тарас, 46), Малець Андрій, Вовкун Артем (Кіт Назар, 46), Топчій Сергій (Куник Дмитро, 46), Шута Артур (Бекерський Ігор, 67), Олексів Віталій, Ременяк Артур, Мавдрик Роман
Гості забили гол «у роздягальню»: результативного удару з-за меж штрафної площі завдав Артем Вовкун – 0:1. Після перерви львів'яни ще двічі розписалися у воротах дрогобичан. На 59-ій хвилині Артур Шута ногою замкнув передачу партнера з флангу – 0:2. Через деякий час Ігор Бекерський, обійшовши двох захисників і воротаря, спрямував кулястого в сітку воріт – 0:3.

У дуелі юнацьких складів цих команд зафіксовано нічию – 1:1. Таким чином дрогобицька «Галичина» з 20-ма очками в активі вже завершила цьогорічний сезон, оскільки поєдинок 23-го туру з «Юністю» (Гійче) «галичани» зіграли ще 8-го вересня.