Андрій Дева – найкращий бомбардир Кубка Львівщини-2019

21.10.2019 16:27

Досвідчений нападник «Самбора» 4 рази розписався у воротах суперника в цьогорічному розіграші Кубку Львівщини.

Він забивав «Соколу» з Дулібів Жидачівського району (двічі) та по разу «Кар'єру-Дністру» (Торчиновичі/Старий Самбір) і «Демні». Нагадаємо, що самбірці вибули з обласного розіграшу Кубка 2019-го року на стадії півфіналу, поступившись «Демні» з рахунком 2:3.

По 3 забиті м'ячі в активі Святослава Зубара, Руслана-Романа Майовецького (обоє  СКК «Демня») та Ігоря Балуха (ФК «Миколаїв»).

Загалом у 15-ти кубкових поєдинках цього року забито 52 голи, з них 6 із пенальті і 2 автоголи. Найбільше  на стадіоні в Миколаєві, де місцева однойменна команда з рахунком 10:1 розгромила «Карпати» з Кам'янко-Бузької.

Найшвидший гол  на 3-ій хвилині у воротах «Сокола» з Дулібів розписався гравець ФК «Самбір» Олександр Кенийз.

Середня результативність цьогорічного Кубку Львівської області – 3,46 гола за гру.

З 52-ох голів у перших таймах забито 21 м'яч.

Дублями відзначалися Святослав Зубар (СКК «Демня»), Ігор Балух, Назар Сенишин (обоє  «Миколаїв»), Юрій Репета («Фенікс-Стефано» Підмонастир), Андрій Дева, Віталій Сало (обоє  ФК «Самбір») та Василь Вишиваний («Сокіл» Дуліби). Більше двох голів в одному матчі ніхто не забивав.

Дисциплінованість футболістів: у 15-ти поєдинках обласного кубку арбітри продемонстрували 2 червоні картки.

Щодо відвідуваності кубкових протистоянь: загалом, згідно з рапортами рефері, на трибунах побувало 10700 уболівальників (середня відвідуваність становить 713 глядачів на грі). Звісно, найбільше любителів футболу відвідали фінальний матч на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках між «Демнею» та «Миколаєвом» – 3500.