Чемпіон визначиться в «золотому» матчі!

03.11.2019 15:00

У заключному турі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області «Миколаїв» у рідних стінах розписав бойову мирову з підмонастирським «Феніксом-Стефано», а «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок із рахунком 7:0 знищила вдома «Юність» із Гійчого.

Таким чином миколаївці і «білки» набрали рівну кількість очок, тож тепер у неділю, 10-го листопада, на нейтральному футбольному полі в «золотому» матчі між собою визначать чемпіона.

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків заключного, двадцять четвертого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

ФК «Миколаїв» – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 2:2
Юнаки: 5:2.
На 18-ій хвилині гравець "Фенікса-Стефано" Артур Теміров відкрив рахунок 0:1.

Черговий нокдаун для миколаївців: Юрій Репета подвоїв перевагу "феніксів" 0:2.

1:2 капітан "Миколаєва" Григорій Коваль пробив зі штрафного, м'яч за допомогою рикошету залетів у ворота.

Гаряче як на футбольному полі, так і на трибунах! Миколаївці намагаються забити ще.

Надзвичайно активно розпочали другу половину зустрічі господарі.

Миколаївці заробили небезпечний штрафний на підступах до штрафного майданчика. Майстер стандартів Григорій Коваль потужно пробив – голкіпер "Фенікса-Стефано" Назар Литвин відбив м'яч перед собою.

На 29-ій хвилині другого тайму нападник "Миколаєва" Ігор Балух, котрий одноосібно очолює гонитву бомбардирів обласної Прем'єр-ліги, забив свій 32-ий гол у сезоні 2:2.

Гравець підмонастирської команди Віталій Патуляк упродовж короткого проміжку часу отримав дві жовті картки, тож миколаївці отримали чисельну перевагу.

Однак не змогли нею скористатися. Матч завершився бойовою мировою 2:2!

Тепер цьогорічний чемпіон Львівської області визначиться в "золотому" матчі між "Миколаєвом" і "Юністю" (Верхня/Нижня Білка), які після 24-ох турів набрали однакову кількість очок!
«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Юність» (Гійче) 7:0
Юнаки: 2:1.
У першому таймі цілковита перевага господарів, які "сидять" на воротах гійченців.

1:0 Володимир Федорів дальнім ударом у "дев'ятку" відкрив рахунок.

За мить гравець колективу з Гійчого Дмитро Сідельник під час виконання кутового зрізав м'яч у власні ворота 2:0.

Господарі відчули запах крові: Олег Панасюк пройшов флангом, відкотив м'яч на Павла Гордійчука, котрий розстріляв ворота суперника 3:0.

Озвіріли "білки": ще в першій 45-хвилинці Юрій Музика довів справу до 4:0.

5:0 Олег Панасюк вийшов на ударну позицію і поклав кулястого в дальній кут воріт.

На стартових хвилинах другого тайму Олег Панасюк, Павло Гордійчук та Олег Шептицький мали хороші моменти, аби знову забити.

Нападник "Юності" з Верхньої і Нижньої Білок Олексій Омельченко не реалізував вихід один в один із голкіпером.

Іще двічі "білки" розписалися у воротах суперника (влучні удари на рахунку Олексія Омельченка та Богдана Адама) 7:0!

Лунає фінальний свисток. Верхня/Нижня Білка знищила Гійче на футбольному полі і тепер готуватиметься до вирішального, "золотого" матчу з "Миколаєвом".
ФК «Самбір» – ЛСК «Погонь» 2:3
Юнаки: 3:1.
1:0 – тренер-гравець "Самбора" Андрій Габ'ян ударом головою замкнув подачу партнера з кутового.

2:0 Назар Малецький реалізував вихід один на один із голкіпером.

У другому таймі футболіст "Погоні" Захар Нетлюх, скориставшись метушнею у штрафній площі самбірців, скоротив відставання в рахунку до мінімуму 2:1.

2:2 – гравець львівської команди Олег Підлісецький ударом головою поміж рук голкіперу відновив рівновагу!

У підсумку на 89-ій хвилині матчу львів'яни здобули вольову перемогу: Олег Яценко реалізував пенальті 2:3.
«Локомотив» (Рава-Руська) – «Гірник» (Новояворівськ) 1:1
Юнаки: 0:3. Таким чином юні футболісти з "Янтарного" (Новояворівськ) стали бронзовим призером Львівської області серед юнацьких команд.

У матчі дорослих команд на 10-ій хв небезпечно зльоту пробивав Олександр Махинька після скидки досвідченого Ігоря Краївского і рикошету м'яч пройшов поряд із воротами.

Поступово господарі активізувалися і відчутніше розпочали тиснути на ворота "Гірника". Гравець "Локомотива" Олександр Галич вийшов на ударну позицію, проте захисники команди з Новояворівська не дали йому пробити.

Ігор Краївський пробив із 17-ти метрів воротар гостей неймовірним чином парирував його удар.

Загалом у першому таймі рівна гра. Наразі без голів.

У другій половині зустрічі Павло Вивроцький після розрізної передачі Галича вийшов на побачення з голкіпером, спокійно перегравши останнього 1:0.

Після масованої атаки нападник "Гірника" з лінії воротарської площі пробив вище воріт.

У відповідь Олександр Галич перехопив м'яч і з 25-ти метрів намагався перекинути воротаря – вище.

З часом футболісти "Гірника" загострили гру попереду.

М'яч після удару Вивроцького облизав поперечину.

1:1 – гості зрівняли рахунок! На 90-ій хвилині зустрічі Тарас Балабух проштовхнув кулястого у ворота.

Матч завершено.
СКК «Демня» – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 7:1
Юнаки: 2:1.

Уже на стартовій хвилині зустрічі дорослих команд гості вийшли вперед: Олег Марчук на замасі прибрав суперника і влучно пробив у дальній кут воріт – 0:1.

Однак невдовзі демнянці скористалися помилками опонентів, зробивши рахунок 3:1 на свою користь (забивали двічі Святослав Зубар, Руслан-Роман Майовецький).

Згодом "Демня" забила ще 4 рази (Хет-трики оформили Зубар і Майовецький, іще один гол на рахунку Олега Антошика 7:1. Із таким результатом матч і завершився.

Матч МФК «Галичина» (Дрогобич) – ДЮШ «Львів» відбувся в неділю, 20-го жовтня.