«Золотий» матч: «Миколаїв» vs «Юність»

05.11.2019 13:50

Відповідно до результату жеребкування, проведеного у приміщенні Федерації футболу Львівської області, футбольний клуб «Миколаїв» буде номінальним господарем «золотого» матчу з «Юністю» (Верхня/Нижня Білка).

Таким чином команди гратимуть м'ячами миколаївців (спортивного бренда Nike). Миколаївські гравці вийдуть на футбольне поле в жовто-синіх футболках, синіх гетрах і шортах, а гравці «Юності» – в бежевих футболках, фіолетових гетрах і шортах.

Згідно з регламентом обласних змагань, у разі нічиєї в основний час буде призначено два додаткові тайми по 15 хвилин, а після них за потреби – серію післяматчевих пенальті.

Нагадаємо: після 24-ох турів цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини «Миколаїв» і «Юність» (Верхня/Нижня Білка) набрали однакову кількість очок, тож тепер визначать в очній дуелі, хто з них стане цьогоріч чемпіоном Львівської області.

Вирішальний поєдинок за звання чемпіона відбудеться в неділю, 10-го листопада, на стадіоні «СКІФ» у Львові.

Звітна зустріч розпочнеться о 13:00. По завершенні матчу відбудеться урочиста церемонія нагородження, під час якої команди отримають відповідні кубки (на фото) та медалі.

Запрошуємо вболівальників на трибуни підтримати своїх улюбленців!

Для тих, хто не зможе побувати на цій грі, Федерація футболу Львівської області організовує пряму телевізійну трансляцію на телеканалі НТА, Youtube-каналі та Facebook-сторінці ФФЛ.