Вольова мирова «Олександрії» у Львові

07.11.2019 23:59

У четвертому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА гравці «Олександрії» під керівництвом екс-футболіста й екс-тренера львівських «Карпат» Володимира Шарана вирвали нічию на заключних хвилинах матчу із французьким «Сент-Етьєном» на «Арені Львів».

«Олександрія» – «Сент-Етьєн» 2:2
Голи: Безбородько (84); Задерака (90+1) – Хазрі (24, пен.); Камара (72)
«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Гречишкін, Банада, Ковалець, Лучкевич (Задерака, 77), Шастал (Безбородько, 46), Третьяков (Стецьков, 86)
«Сент-Етьєн»: Руф’є, Дебюші, Фофана, Перен, Колодзейчак, Буанга, Юсуф, Ахулу, Норден (Будебуз, 87), Беріч (Камара, 55), Хазрі (Габріель Сілва, 72)
Олександрійці доволі жваво розпочали поєдинок і навіть створили біля воріт суперника декілька гострих моментів. Однак рахунок відкрили гості. В середині першого тайму голкіпер «Олександрії» Юрій Паньків, який є уродженцем Львова, збив у власній штрафній площі Вахбі Хазрі. Постраждалий реалізував пенальті – 0:1.

Після перерви Махді Камара подвоїв перевагу французької команди – 0:2. Незадовго до фінального свистка Денис Безбородько з близької відстані заштовхав кулястого у ворота, скоротивши відставання до мінімуму – 1:2.

А в компенсований час Максим Задерака відправив м’яч за комірець голкіперу, після того, як той невдало вибив його від воріт – 2:2! Це 3-тя поспіль нічия олександрійців на груповому етапі Ліги Європи сезону-2019/2020.

Нагадаємо: «Олександрія» проводить домашні єврокубкові поєдинки на «Арені Львів», оскільки її рідний стадіон «Ніка» не відповідає нормам УЄФА. У Львові підопічні Володимира Шарана на груповому етапі зіграють іще 28-го листопада з німецьким «Вольфсбургом» (гра розпочнеться о 19:55).