Наші красуні треті в Україні!

09.11.2019 15:25

Студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – бронзові призерки Кубка України з футболу серед жіночих студентських команд Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, матчі якого відбулися нещодавно у Львові на стадіоні «Сокіл».

У поєдинку за третє місце вони під керівництвом тренерів Ігоря Карпи, Ігоря Ріпака та Олега Саф'яника з рахунком 1:0 здолали суперниць із Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Вітаємо наших красунь із цим досягненням і бажаємо їм подальших успіхів!

Загалом у цих змаганнях цьогоріч узяли участь футболістки 9-ти закладів вищої освіти з різних куточків нашої країни. Львівщину також представляли дівчата з Національного університету Львівська політехніка, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У фінальній зустрічі команда Харківської державної академії фізичної культури перемогла опоненток з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – 2:1.