Вольова мирова «Карпат»

09.11.2019 21:00

У 14-му турі чемпіонату української Прем’єр-ліги «карпатівці» в компенсований час завдяки дублю Єгора Назарини вирвали нічию в Маріуполі.

«Маріуполь» – «Карпати» (Львів) 2:2
Голи: Чурко (15); Мишньов (54) – Назарина (58); (90+3, пен.).
«Карпати»: Кудрик, Вакуленко (Войковіч, 76), Галь, Веремієнко, Назарина, Дубінчак, Мартінс, Ді Франко (Деда, 46), Кльоц, Понде, Дженнінгс (Лоренцен, 71)
Наприкінці першої 15-хвилинки Владислав Чурко ударом із меж штрафної площі відкрив рахунок – 1:0. На старті другого тайму м’яч після рикошету відскочив до Дмитра Мишньова, котрий подвоїв перевагу господарів – 2:0.

Рятівною паличкою для львівської команди став Єгор Назарина. Спершу він відквитав один м’яч, пробивши повз голкіпера, а в компенсований час реалізував пенальті, в підсумку принісши «Карпатам» бойову нічию – 2:2.

В наступному турі «карпатівці» прийматимуть на стадіоні «Україна» у Львові донецький «Олімпік».