«Рухівці» поступилися в галицько-волинському дербі

09.11.2019 22:03

У 17-му турі чемпіонату Першої ліги України футболісти «Руху» зіграли на виїзді бойовий поєдинок із луцькою «Волинню».

«Волинь» (Луцьк) – «Рух» (Львів) 3:2
Голи: Ульянов (5); Курко (66); Кожанов (70) – Кондраков (30); Копина (86)
«Волинь»: Леванідов, Рябов, Горопевшек, Михалик, Ульянов, Климець, Чачуа, Курко, Кожанов (Волошинович, 82), Бартулович (Мельничук, 90+2), Хагназарі (Карпенко, 84)
«Рух»: Мисак, Леандро, Дуць, Никитюк, Немчанінов, Копина, Калюжний (Русин, 73), Брікнер, Синиця (Заставний, 46), Бойчук (Ернест, 67), Кондраков (Климчук, 60)
Вилучення: Горопевшек (40, повторне попередження) – Никитюк (32, «фол останньої надії»).
Волиняни вийшли вперед уже на 5-ій хвилині матчу: на дальньому куті воротарської площі Анатолій Ульянов ударом головою замкнув передачу Младена Бартуловича – 1:0. Через півгодини гри Данило Кондраков забив зблизька, відновивши рівновагу – 1:1.

А за мить «рухівці» залишилися в меншості – пряму червону картку за «фол останньої надії» отримав екс-гравець «Волині» Роман Никитюк.

Другу половину зустрічі команди розпочали в рівних складах, адже перед свистком на перерву арбітр «нагородив» другим «гірчичником» Міху Горопевшека, і той дочасно залишив межі футбольного поля.

На 65-ій хвилині Василь Курко результативно пробив із близької відстані – 2:1. Невдовзі екс-«карпатівець» Денис Кожанов вийшов на рандеву з голкіпером і спокійно перекинув кулястого через Романа Мисака – 3:1.

Та все ж на характері футболісти «Руху» скоротили відставання в рахунку до мінімуму: під час кутового Юрій Копина вдало пробив головою – 3:2.

В наступному турі, в п’ятницю, 15-го листопада, «рухівці» приймуть на стадіоні «СКІФ» у Львові харківський «Металіст 1925».