Богдан КОСТИК: «Мотивації в нас було предостатньо»

11.11.2019 15:01

Головний тренер «Юності» з Верхньої і Нижньої Білок поділився з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області враженнями від перемоги своєї команди в «золотому» матчі цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини.

– Звісно, приємно вдруге поспіль стати чемпіонами області. Протистояння було надзвичайно напруженим, адже зустрічалися гідні один одного суперники. В першому таймі гра нам удавалася, хоч ми і поступалися після першої половини зустрічі.

У перерві спокійно поговорили з хлопцями, акцентували увагу на певних моментах, сказали, що треба збільшити контроль м'яча. Адже команда, яка чимало часу бігає без м'яча, так чи інакше втомлюється. За великим рахунком у першій 45-хвилинці нам не вистачало везіння на завершальних стадіях атак.

У другому таймі ми переграли миколаївців. «Миколаїв» абсолютно нічим нас не здивував у «золотому» матчі. Ми детально розібрали гру миколаївської команди. Мотивації в нас було більш, аніж достатньо, оскільки всі пам'ятали виїзну поразку «Миколаєву» 0:3 в цьогорічному чемпіонаті, що став для нас єдиним провальним поєдинком цього сезону.

На тренуваннях бачив, що мої підопічні палають бажанням поквитатися за ту болючу поразку. В «золотому» матчі вони виконали на футбольному полі все, про що ми напередодні домовлялися. Звичайно, це було непросто, але наші футболісти проявили характер і таки досягнули свого.

Святкування другого поспіль чемпіонства в нас іще попереду. Я щиро дякую всім людям, які були дотичні до нашої команди впродовж цього сезону: насамперед нашому президентові Олександрові Вікторовичу Рольку за підтримку і розуміння, футболістам за самовіддачу, вболівальникам за те, що нас постійно підтримують, а також Федерації футболу Львівської області за високу організацію обласних змагань,  зазначив Богдан Костик.