Руслан РОТАНЬ: «Очікуємо складного поєдинку»

14.11.2019 18:11

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань поспілкувався з представниками ЗМІ напередодні поєдинку відбору на Євро-2021 (U-21) проти збірної Данії, що відбудеться завтра, в п'ятницю, 15-го листопада на  «Арені Львів» (початок о 18:30).

– Настрій у нас бойовий, – зазначив наставник української «молодіжки». – Ми очікуємо дуже складного поєдинку з лідером нашої групи. Збірна Данії – дисциплінована команда з кваліфікованими виконавцями у складі.

Щодо нашої команди, то в нас є деякі проблеми кадрового характеру. Але, думаю, завтра це не позначиться на потенціалі збірної.

– Наскільки збірна Данії складний суперник?
– Вона дуже добре підготовлена фізично й тактично, але збірна України не збирається підлаштовуватися під опонента. Ми хочемо покращувати свою гру.

– Що для Вас завтра буде в пріоритеті – гра команди чи результат?
– Я вже неодноразово говорив, що ми будуємо гру. Але Львів – це особливе місце для збірних України, тому хлопцям я вже сказав, що тут іншого результату, окрім перемоги, від нас не чекають, тому відповідальності за результат поєдинку ніхто з команди й тренерського штабу не знімає.

– Що збірна України може протиставити лідеру нашої групи?
– Як я вже сказав, ми розбудовуємо дії молодіжної збірної. Команда хоче бути схожа на головну команду країни, щоби в майбутньому, переходячи туди, футболісти мали розуміння про принципи ведення гри.

– Ви сказали про проблеми. В чому вони полягають?
– До розташування збірної через травму спини не приїхав Владислав Вакула, прихворів Юхим Конопля, і є невеликі проблеми в Дениса Попова. Тому зі стартовим складом ми визначимося завтра ближче до обіду після консультацій з медичним персоналом.

– Чи дивилися Ви всі матчі збірної Данії в цьому відбірному турнірі?
– Так, і хлопцям ми вже все показали і розповіли, як потрібно протистояти цьому супернику.