«Рухівці» переграли «металістів»

15.11.2019 19:36

У 18-му турі чемпіонату Першої ліги України футболісти львівського «Руху» завдяки голу Данила Кондракова перемогли харківський «Металіст 1925».

«Рух» (Львів) – «Металіст 1925» (Харків) 1:0
Гол: Кондраков (58)
«Рух»: Мисак, Брікнер (Коробенко, 88), Бойчук (Синиця, 74), Калюжний, Дуць, Кондраков (Русин, 65), Копина, Климчук (Ернест, 90), Сідней (Леандро, 90+2), Нємчанінов, Заставний
Вилучення: Цвіренко (37, друге попередження); Поспєлов (80, друге попередження).
«Рухівці» жваво розпочали поєдинок, часто загострюючи гру попереду. На 37-ій хвилині матчу харків'яни залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Максим Цвіренко. Вже на старті другого тайму львів'яни скористалися чисельною перевагою, забивши єдиний переможний м'яч. На 58-ій хвилині Богдан Бойчук промчав правим флангом і віддав передачу у штрафну площу на Данила Кондракова, котрий у дотик спрямував кулястого в сітку воріт – 1:0!

Гості догравали поєдинок удев'ятьох – арбітр вилучив із футбольного поля за грубий підкат Дмитра Поспєлова. В середу, 20-го листопада, футболісти «Руху» зіграють на виїзді перенесену гру 11-го туру з «Гірником-Спорт» (Горішні Плавні).