Вольова мирова «синьо-жовтих»

17.11.2019 19:54

У заключному матчі відбору до Євро-2020 проти Сербії національна збірна України в компенсований час вирвала на виїзді нічию.

Сербія – Україна 2:2
Голи: Тадич (9, пен.); Мітрович (56) – Яремчук (33); Бесєдін (90+3).
Сербія: Райкович, Родич, Коларов, Міленкович, Нік. Максимович, Нем. Максимович (Мілівоєвич, 76), Гудель, Радоньїч (Мілінкович-Савич, 82), Льяїч (Гачинович, 69), Тадич, Мітрович
Україна: П'ятов, Миколенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Малиновський (Шахов, 88), Коваленко (Шепелєв, 77), Циганков (Бесєдін, 77), Ярмоленко, Яремчук
Українська збірна дочасно кваліфікувалася з першого місця в групі у фінальну частину чемпіонату Європи-2020, обігравши в попередньому турі в рідних стінах португальців (2:1). У виїзній зустрічі зі Сербією нашим хлопцям потрібно було здобувати позитивний результат, аби вперше у своїй історії пройти відбір без поразок і під час жеребкування основної стадії Євро-2020 опинитися в першій корзині. І вони це зробили.

Хоча розпочалося все для підопічних Андрія Шевченка невдало. На 9-ій хвилині матчу м'яч влучив у руку Миколі Матвієнку, за що арбітр призначив пенальті. Душан Тадич реалізував 11-метровий – 1:0. Невдовзі львів'янин Роман Яремчук ударом головою результативно замкнув передачу Віктора Циганкова з флангу і з 4-ма голами став одноосібним кращим бомбардиром «синьо-жовтих» у цьому циклі кваліфікації – 1:1.

У дебюті другої половини зустрічі Александар Мітрович влучно пробив із близької відстані – 2:1. Однак українці не опустили рук і в компенсований час вирвали нічию: на 90+3-ій хвилині Артем Бесєдін після пасу Андрія Ярмоленка спрямував кулястого в нижній лівий кут воріт – 2:2!

Тепер українські вболівальники з нетерпінням очікують жеребкування фінального етапу Євро-2020, яке відбудеться 30-го листопада в Бухаресті.