«Темп» (Відники) – переможець Другої ліги-2019!

17.11.2019 21:21

У заключному турі фінального етапу чемпіонату Другої ліги Львівщини футболісти «Темпа» з Відників Пустомитівського району під керівництвом досвідченого наставника, екс-гравця львівських «Карпат» Василя Леськіва розгромили в рідних стінах «Стрілець» зі Стрілок Старосамбірського району і вперше в історії завоювали золоті медалі.

«Темп» (Відники) – «Стрілець» (Стрілки) 5:2
Голи: Бухта (12); Химович (20); Задорецький (29); Бугрин (76); Савків (90+1)  Сікорський (5; 35).
Цього дня з нетерпінням чекали всі відниківці, адже їхній команді залишалося зробити єдиний крок до здобуття «золота» – не програти вдома Стрілкам. В іншому випадку потрібно було лише сподіватися на невдачу основного конкурента – «Лео-Кераміки» (Львів/Неділиська), яка в паралельному поєдинку зустрічалася на виїзді з брюховицьким «Легенем».
Вирішальна дуель у Відниках розпочалася з ефектного виходу на футбольне поле талісмана «Темпа» – гігантського бурого ведмедя в клубній футболці, який з'явився з диму під гучні вибухи піротехніки місцевих ультрасів. Отець Богдан благословив й окропив свяченою водою обидві команди, побажавши їм удалої гри. Після цього арбітр матчу Андрій Смольський дав стартовий свисток.

Футболісти жваво розпочали гру. Вже на 5-ій хвилині гравець «Стрільця» Михайло Сікорський вирвався на оперативний простір і спрямував м'яч у сітку воріт – 0:1. Такий розвиток подій абсолютно не влаштовував господарів, тож вони наполегливо шукали щастя у володіннях суперника і невдовзі відновили рівновагу. Це на 12-ій хвилині зробив Микола Бухта, скориставшись передачею партнера з кутового у штрафну площу – 1:1.
У середині першого тайму відниківці вийшли вперед: Степан Химович пробив із-за меж карного майданчика у верхній кут – 2:1. Згодом Володимир Задорецький, опинившись перед воротарем колективу зі Стрілок, отримав кулястого й зробив рахунок 3:1. Проте «Стрілець» не збавив оберти і через деякий час скоротив відставання до мінімуму: під час кутового оборонці не встежили за Сікорським, котрий ударом головою оформив дубль – 3:2.

Президент «Темпа» Іван Лущ неабияк переживав за свою команду, яка для нього, ніби рідна дитина. Він постійно перебував на ногах – то хапався за голову, то нестримно радів, коли його хлопці забивали. Активно підказував гравцям і закликав уболівальників підтримувати своїх улюбленців. Цей настрій передався футболістам «Темпа», які у другій 45-хвилинці довели справу до розгрому.
На 76-ій хвилині поєдинку Тарас Бугрин головою замкнув передачу партнера з кутового – 4:2. Масну крапку в компенсований час поставив Ярослав Савків – 5:2!

Одразу з фінальним свистком 4 сотні вболівальників вибігли на футбольне поле, аби разом із командою порадіти довгоочікуваним золотим нагородам. Нестримна радість разом із розсипом конфеті і вибухами салюту били через край. У цей вечір у Відниках було справжнє свято!

«Емоції переповнюють, адже в нас іще такого не було. Надзвичайно приємні відчуття. Ми чотири роки йшли до цього. Зробили велику роботу, за яку отримали винагороду. Звісно, ми щасливі, будемо рухатися далі», – поділився враженнями після матчу Іван Лущ.

Вигравши «золото», футболісти «Темпа» (Відники) за спортивним принципом отримали право наступного сезону виступати в Першій лізі Львівської області. Вітаємо їх із цим вагомим досягненням і бажаємо успіхів на новому рівні!