«Сокіл» (Великі Глібовичі) – володар Кубка ЛОАФ «Колос»-2019!

18.11.2019 17:20

У фіналі традиційного Кубка Львівської обласної асоціації футболу «Колос» на стадіоні «СКА» у Львові футболісти «Сокола» з Великих Глібовичів Перемишлянського району мінімально обіграли «Жупан» із Винників Пустомитівського району.

«Жупан» (Винники) – «Сокіл» (Великі Глібовичі) 0:1
Гол: Курдина Андрій (44)
«Жупан»: Мойсин Андрій, Петрів Юрій, Суль Петро, Стефанишин Ігор (Павлентій Остап, 90+7), Вергун Юрій, Карачевський Назар, Куцій Тарас, Мартиняк Юрій (Левків Ярослав, 88), Поломаний Ростислав (Новак Віталій, 57), Гутник Остап (Баран Ярослав, 65), Романюк Роман
«Сокіл»: Турчин Олег, Заставний Богдан (Наугольник Віталій, 90+5), Синишин Назар, Гусейнов Руслан, Курдина Артур, Курдина Андрій, Синишин Мар'ян (Левик Мар'ян, 90+13), Сірків Олег (Костів Максим, 80), Демчук Олег (Білик Назар, 62), Альфавіцький Богдан, Заблоцький Максим
Вилучення: Вергун (70).
Команда з Великих Глібовичів гостріше діяла в першому таймі і незадовго до свистка на перерву вийшла вперед. Після подачі зі штрафного Руслан Гусейнов пробив головою, голкіпер «Жупана» Андрій Мойсин відбив м'яч, а Андрій Курдина вдало зіграв на добиванні  0:1. Цей гол виявився єдиним переможним для «соколів», які завоювали трофей, із чим ми їх вітаємо!

Неприємний епізод трапився на 70-ій хвилині матчу. Юрій Вергун пішов у небезпечний підкат і завдав серйозної травми Олегові Сірківу (перелом ноги). За це арбітр вилучив із футбольного поля гравця винниківського колективу, а гру призупинили на 10 хвилин, оскільки травмованого довелося транспортувати зі стадіону. Бажаємо Олегу Сірківу швидкого відновлення від травми!