Підсумки сезону: «Фенікс-Стефано» (Підмонастир)

20.11.2019 15:23

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із президентами футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Степан ПИЛИП, президент «Фенікса-Стефано» (Підмонастир):
– Як і торік, у чемпіонаті ми ставили перед собою завдання потрапити в першу трійку. Однак нам це не вдалося, поки що не дотягуємо до першої трійки. Третій рік поспіль стали четвертими. Завдання не виконане, але загалом ми задоволені виступом свого колективу цього сезону.

Об'єктивно дивимося на речі. Розуміємо, що зараз у Львівській області є три топ-команди з гравцями, які понюхали пороху на професійному рівні. В нас таких гравців немає. Ми фінішували на своєму місці з відривом від переслідувачів. Аби підвищити свої шанси в боротьбі за медалі, нам потрібно підсилитися кваліфікованими виконавцями.

Тримаємо потенційних новачків на олівці, з деким уже ведемо перемовини. Думаємо над цим, активно обговорюємо, як рухатися далі, а наступного року спробуємо виконати це завдання. Ніхто вже не хоче бути четвертим.

У півфіналі Кубку Львівської області нам не пощастило в Миколаєві у протистоянні з місцевою однойменною командою, коли ми в овер-таймі пропустили єдиний м'яч. А могли довести справу до серії післяматчевих пенальті і поборотися за вихід до фіналу.

Та прикра кубкова поразка негативно позначилася на настрої наших футболістів. Тому, звісно, в заключному турі обласного чемпіонату ми вирішили відімстити за це миколаївцям і відібрали в них очки. До того ж, у тій грі миколаївські футболісти недопрацювали.

Таким чином «Миколаїв» та «Юність» із Верхньої і Нижньої Білок вирішили долю чемпіонства в «золотому» матчі, подарувавши вболівальникам справжнє футбольне свято. Боротьба у всіх лігах Львівщини щоразу стає цікавішою.

Вболівальники, які не можуть приїхати на стадіон, отримали можливість дивитися прямі телевізійні трансляції центральних матчів Прем'єр-ліги. Покращилася якість арбітражу. Завдяки старанням Голови Федерації футболу Львівської області Олександру Шевченку рівень футболу в нашому регіоні помітно зріс, за що ми йому щиро дякуємо!

Велике «Дякую!» за виконану роботу всьому персоналу своєї команди – від лікаря Любомира Шпака, котрий є душею колективу, до головного тренера Степана Михальчука. Ні до кого я не маю претензій.