Підсумки сезону: ЛСК «Погонь»

20.11.2019 16:29

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із президентами футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Марек ГОРБАНЬ, президент львівського спортового клубу «Погонь»:
– Ми цілком задоволені підсумковою 5-ою позицією в турнірній таблиці, адже це найвищий результат «Погоні» за весь час виступів у Прем'єр-лізі Львівщини. Окрім цього, наша юнацька команда третій рік поспіль стала чемпіоном Львівської області. Це вагоме досягнення також тішить.

Частина гравців юнацького складу «Погоні» поступово переходить до дорослої команди, яка щороку омолоджується. Водночас нам удалося зберегти ключових виконавців. Є циклічна робота тренерів дорослих і юнаків – Віталія і Дмитра Лобасюків. У цьому, а також у самовіддачі футболістів полягає запорука нашого успіху. В нас не було провальних поєдинків. Ми старалися нав'язати боротьбу лідерам. 

Цьогорічний чемпіонат вийшов доволі рівним, напруженим й емоційним. Було багато цікавих матчів, несподіванок, забито чимало голів. Три команди претендували на чемпіонство, ще чотири колективи боролися за місця в середині турнірної таблиці. Лише в заключних іграх остаточно визначилося розташування команд від першого до сьомого місця.

Наступного сезону ми намагатимемося посісти ще вищу сходинку. З нетерпінням очікуємо, який формат змагань буде в новому чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини. Після цього будуватимемо подальші плани.