Успіх юнацьких збірних України

22.11.2019 13:00

Юнацькі збірні України (U-17, U-19) із першого місця вийшли до еліт-раунду Євро-2020.

У заключному поєдинку кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи підопічні Олега Кузнецова (U-19) перемогли збірну Швеції. Перший тайм підопічні вони відіграли блискуче. На 6-ій і 43-ій хвилинах забитими м'ячами відзначився вихованець львівського футболу Данило Сікан – 2:0.

Схоже, ці два голи зіграли з українською збірною злий жарт, оскільки дебют другої половини зустрічі залишився повністю за шведами, які із 46-ої по 57-му хвилину завдали по наших воротах 7 ударів.

Один із них на 52-ій хвилині досяг мети. Надалі суперники були активнішими на чужій половині поля, але самовіддана гра українців в обороні призвела до перемоги й виходу до еліт-раунду чемпіонату Європи, з чим ми їх вітаємо!

До еліт-раунду U-19, жеребкування якого відбудеться 3-го грудня, виходять дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посіли треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні наступного року.

Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020-го в Північній Ірландії.
Заключний матч кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17) проти португальців для команди Олександра Петракова перетворився на формальність після того, як за підсумками двох турів «синьо-жовті» гарантували собі вихід до елітного раунду чемпіонату Європи. Проте ніхто не відміняв завдання гідно зіграти з фаворитом турніру.

Звітна дуель не рясніла великою кількістю гольових моментів. У підсумку українська збірна досягла результату, який її влаштовував, – нічиєї (0:0). Завдяки цьому наші хлопці виграли свою групу кваліфікаційного раунду, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

До елітного раунду U-17, жеребкування якого відбудеться 3-го грудня, виходять дві найсильніші команди кожної з 13-ти груп і чотири кращі збірні, що посіли треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться в березні наступного року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на 8 груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро Естонії. Фінальний турнір відбудеться в травні 2020 року.