«Шахтар» розгромив «Львів»

22.11.2019 21:22

У 15-му турі чемпіонату української Прем’єр-ліги «синьо-золоті леви» зазнали на виїзді розгромної поразки від чинного чемпіона України.

«Шахтар» (Донецьк) – ПФК «Львів» 4:1
Голи: Мораеш (11; 53; 77, пен.); Алан Патрік (84) – Татарков (25)
«Шахтар»: П’ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо, 46), Маркос (Майкон, 81), Тете, Алан Патрік, Коноплянка (Коваленко, 71), Мораеш
«Львів»: Бандура, Гончар, Борзенко, Братков, Татарков, Сабіно, Приймак, Педро (Богунов, 79), Мартан, Шина (Філіпе, 86), Пернамбуко (Алваро, 71)
На 11-ій хвилині матчу Жуніор Мораеш у падінні результативно замкнув передачу партнера по команді – 1:0. Але в середині першого тайму львів’яни зрівняли рахунок: Микита Татарков увірвався у штрафну площу суперника, підібрав м’яч під себе і вистрілив у дальній кут воріт – 1:1.

На старті другої половини зустрічі Мораеш оформив дубль, ударивши під поперечину – 2:1. Невдовзі він влучним ударом із пенальті відзначився хет-триком – 3:1. Масну крапку незадовго до фінального свистка поставив Алан Патрік, потужно пробивши здалеку в ліву «дев’ятку» – 4:1.

У наступному турі, 30-го листопада, футболісти «Львова» прийматимуть на стадіоні «Україна» «Дніпро-1».