Федерація футболу дбає про всіх!

26.11.2019 18:40

З ініціативи Голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка працівники ФФЛ відвідали соціальний центр «Регіна» в Новояворівську Яворівського району.

Перший заступник Голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, працівники Будинку футболу Львівщини Андрій Смольський, Андрій Чулик, Анастасія Янтуріна й арбітр ФФЛ Василь Верблянський привезли дітям м’ячі, комплекти ігрової форми, вимпел до 125-річчя українського та львівського футболу і печиво з фруктовим соком.

На запрошення Федерації футболу Львівщини до цієї благодійної акції долучився також новояворівський «Гірник», що виступає в обласній Прем'єр-лізі, – зокрема, президент Віталій Копина, віце-президенти Володимир Юрас, Володимир Мацелюх і Володимир Цап, які подарували ексклюзивні футболки й солодощі з логотипом своєї команди.

Вихованці соціального центру неабияк раділи подарункам і спілкуванню з гостями в затишному колі. Керівник цього закладу Наталія Кулик розповіла про основні напрямки роботи «Регіни», показавши відповідний відеофільм. Вона наголосила, що основним завданням центру є сприяння самореалізації людей з інвалідністю.
«Регіна»  центр дозвілля, взаємодопомоги та підтримки. Ми створюємо умови для соціальної адаптації людей з інвалідністю. В контексті цього проводимо чимало заходів: ліплення, виготовлення аплікацій, вишивання бісером тощо. Регулярно беремо участь у різноманітних спортивних змаганнях, зокрема у флорболі (мікс футболу і хокею, маємо дві команди з флорболу, які готуються до міжнародних змагань) та бочі, культурних заходах міста, району, області і навіть України. В рамках Спеціальної олімпіади наша команда цьогоріч виводила на футбольне поле стадіону «Україна» гравців львівських «Карпат». У кожного є прихований талант, який потрібно знайти і розвинути. Ми раді будь-якій співпраці. Щиро дякуємо за те, що допомагаєте нам у цьому»,  зазначила в розмові з інформаційним центром ФФЛ Наталія Кулик.

Працівники «Регіни» роблять усе для того, аби їхні вихованці відчували себе повноцінними особистостями, залучаючи їх до активної діяльності. Вони провели для гостей майстер-клас із виготовлення свічок (як усе відбувалося, можна побачити з відео на нашій офіційній Facebook-сторінці).

«Я приємно вражений вихователями соціального центру «Регіна», які дарують радість людям з інвалідністю. Ця невід'ємна частина суспільства також потребує уваги, любові і тепла. Нам надзвичайно приємно долучитися до цього процесу. Впродовж двох років з ініціативи Голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка стараємося хоча би раз у місяць відвідувати дитячі будинки та інші заклади зі соціально незахищеними особистостями, щоби дарувати їм не лише радість від спілкування, а й необхідні речі. Після Різдва продовжимо такі візити», – зазначив Ярослав Грисьо.