КУБОК ТАЛАНТІВ 2011 р.н. Календар матчів

28.11.2019 12:57

КУБОК ТАЛАНТІВ 2011 р.н. 

Груповий турнір (підсумкові таблиці)


Група А
Очки
1
Рух-1 Винники13
2
ФК Львів-Бордові
9
3
Клуб Лева-2
8
4
Карпати-1
6
5
СФК Янів
4
6
Муроване
0



Група Б
Очки
1
Динамо М.
12
2
Клуб Лева-1
9
3
Карпати-Прогрес
4
4
Рух-2 Винники
2
5
ФК Львів-Сині
1



Група В
Очки
1
ФК Львів білі
10
2
Лідер-1 Червоноград
7
3
Прайд Львів
6
4
Карпати-3 Львів
6
5
Динамо-2 К
0



Група Д
Очки
1
Галичина Львів
10
2
Динамо-1 К
10
3
Карпати-2 Львів
6
4
Лідер-2 Червоноград3
5
ФК Львів золоті
0


Календар матчів

30 листопада – субота

14.30      Рух-1 Винники  -  Муроване 8-0  
14.30      ФК Львів-Бордові  -  СФК Янів 2-1  

   
14.50      Клуб Лева-2  -  Карпати-1 1-1  
14.50      ФК Львів-Сині  -  Динамо М.  0-5

   
15.10      Клуб Лева-1 -   Карпати-Прогрес 3-0    
15.10      ФК Львів-Бордові  -  Муроване 5-1  


15.30      Рух-1 Винники -   Карпати-1 1-1    
15.30      Клуб Лева-2  -  СФК Янів 3-0

   
15.50      Клуб Лева-1  -  Рух-2 Винники 3-0  
15.50      ФК Львів-Сині  -  Карпати-Прогрес 0-2

 
16.10      Рух-1 Винники  -  ФК Львів-Бордові 0-0  
16.10      Клуб Лева-2 -   Муроване 3-0  


16.30      Карпати-1  -  СФК Янів 2-2  
16.30      Рух-2 Винники  -  Динамо М.  0-2    


16.50      Клуб Лева-1 -   ФК Львів-Сині 3-1  
16.50      Рух-1 Винники  -  СФК Янів  2-0

 
17.10      ФК Львів-Бордові  -  Клуб Лева-1 3-1    
17.10      Карпати-1 -   Муроване  7-0  


17.30      Клуб Лева-1  -  Динамо М. 1-2  
17.30      Рух-2 Винники  -  Карпати-Прогрес 0-0

   
17.50      ФК Львів-Бордові  -  Карпати-1  2-1    
17.50      СФК Янів  -  Муроване    2-1 

 
18.10      Рух-1 Винники  -  Клуб Лева-2 0-0   
18.10      Динамо М. -   Карпати-Прогрес  2-0

 
18.30      ФК Львів-Сині -  Рух-2 Винники 0-0  
18.30         

     
18.50     1/4 фіналу І місце А - ІІ місце Б ФК Львів-Бордові - Клуб Лева-1  1-3
18.50     1/4 фіналу І місце Б - ІІ місце А Динамо М. - Рух-1 Винники  4-0


19.10      Стиковий матч А3  -  Б3 Клуб Лева-2 - Карпати-Прогрес 2-0
19.10      Стиковий матч А4  -  Б4 Карпати-1  - Рух-2 Винники 2-0 

 
19.30       1/2 фіналу Динамо М. - Клуб Лева-1 3-0
19.30      Стиковий матч А5 - Б5 СФК Янів - ФК Львів-Сині 0-3

01 грудня - неділя

14.00 Лідер-1 Червоноград - Прайд Львів  2-0

14.00 Карпати-3 Львів - ФК Львів білі  1-2


14.20 Лідер-2 Червоноград - Галичина Львів  1-4

14.20 Карпати-2 Львів - ФК Львів золоті  5-0


14.40 Лідер-1 Червоноград - Динамо-2 К  3-0

14.40 Карпати-3 Львів - Прайд Львів  0-1


15.00 Лідер-2 Червоноград - Динамо-1 К 0-4

15.00 Карпати-2 Львів - Галичина Львів  2-3


15.20 Лідер-1 Червоноград - Карпати-3 Львів 2-3

15.20 Динамо-2 К - ФК Львів білі 0-7


15.40 Лідер-2 Червоноград - Карпати-2 Львів  0-2

15.40 Динамо-1 К - ФК Львів золоті 3-0


16.00 Карпати-3 Львів - Динамо-2 К  4-0

16.00 ФК Львів - Прайд Львів 1-0


16.20 Карпати-2 Львів - Динамо-1 К 0-1

16.20 ФК Львів золоті - Галичина Львів 1-6


16.40 Лідер-1 Червоноград - ФК Львів білі 2-2

16.40 Динамо-2 К - Прайд Львів 0-3


17.00 Лідер-2 Червоноград - ФК Львів золоті 2-1

17.00 Динамо-1 К - Галичина Львів 3-3


17.20 Стиковий матч V місце В - V місце Д  Динамо-2 К - ФК Львів золоті 5-1

17.20 Стиковий матч IV місце В - IV місце Д Карпати-3 - Лідер-2 Червоноград 5-2


17.40 1/4 фіналу І місце В - ІІ місце Д ФК Львів білі - Динамо-1 К 3-2

17.40 1/4 фіналу ІІ місце В - І місце Д Лідер-1 Червоноград - Галичина Львів 1-0


18.00 Стиковий матч IІІ місце В - IІІ місце Д Прайд Львів -  Карпати-2 Львів 0-0, пен.1-0

18.00 1/2 фіналу ФК Львів білі - Лідер-1 Червоноград 0-3


Фінальний матч відбудеться наприкінці грудня між командами Динамо Львів та Лідер-1 Червоноград